2737
2734

۳

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۱۸ ماهگی بعدش ریختم ماشین

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
2728
دلیلی داره ک ماشین نمیندازید؟؟

ماشین مخصوص نوزاد ک ندارم تو ماشین لباسای خودمون میشه بندازم؟؟

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
ماشین مخصوص نوزاد ک ندارم تو ماشین لباسای خودمون میشه بندازم؟؟

منم ندارم ولی میندازم تو ماشین خودمون

بهش مایع لباسشویی مخصوص کودک میزنم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2738
دختر من چهارسالشه هنوزم با مینی واش خودش میشورم صابون کهنه شور فیروز میگیرم همه رو یجا رنده ریز میکن ...

اره منم با همین صابون میشورم اما‌خب مینی واش ندارم

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
ن بچه حساسیت میگیره

نه بابا چ حساسیتی

من برا بچه اولم همین کارو کردم برای دومی ام همینکارو میکنم...تازه لباسای بچه هامو باهم میریزم میشورم

هیچی نمیشه ...فقط مایع لباسشویی کودک بگیرید

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
ن بچه حساسیت میگیره

حساسیت چی .با لباس خودتون نشورید ومایع لباسشویی براش جدا کنید.

من اوایل با دست گفتم بشورم یه لک باعث میشد زود خراب شه چون شستن با دست سایش بیشتره .با لباسشویی بهتره و لک بر راحت لکو میبره بدن خرابی لباس

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
2706