2726
عنوان

واقعا نفتی ها انقد حقوق میگیرند؟؟

782 بازدید | 53 پست

بچه اگه تاپیک قبلمو ببینیدمتوجه ماجرا میشید راستش من خواستگارمو قبول کردم البته فعلا تو دوره آشنایی هستیم و ی صیغه محرمیت هم قراره فردا بینمون خونده بشه الان من رو ی موضوع دیگه جا خوردم امروز با کلی منومن درآمدشان رو پرسیدم گفت ماهی ۹ تومان می گیرم من البته از اون پول دوست ها نیستم خودمم دانشجو پزشکی ام و تو آینده احتیاج ب تامین مالی شوهر نخواهم داشت قبول کردنشون هم به این دلیل بود که ی حس خوبی بهشون داشتم اما فکر نمی کردم ۹ تومان بگیره آخه آشناها می گفتن حداکثر پنج تومن باشه 

یه نظرتان به عنوان مهندس پتروشیمی راست میگه ؟؟ الان ی ساعته تو سایتهای مختلف می چرخم

❣من آنم که تلاش می کنم باشم❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باشه فهمیدیم☹✌

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

درامد شرکت نفت و مزایاش زیاد 

انگار بقیه کارمندا کار نمی کنن 😤😤😤😤

شوهر من با ارشد داره پنج می گیره کارشم زیاد و سخت 

نمیگم کجا 😁

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ولی خب شما که بعدا پزشک میشی چندین برابر حقوقت مشکلی پیش نیاد یا هول برش نداره دقت کن

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

چرا کتابی مینویسی 😁من قبلا شنیده بودم اونایی ک تو کار نفت و...هستن خیلی حقوقشون زیاده 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706