2737
2734
عنوان

بچه ها من پیش دکتر زنان برای یک

151 بازدید | 13 پست

جلسه رفتم چون گفت زن حامله نمی پذیرم بهش گفتم شانزده هفته ام و مامای بهداشت برام ویتامین d3 هزار نوشته هر روز بخورم و یدو فولیک هم خودم میخورم و قرص آهن هم داده هر روز بخورم گفتم کلسیم احتیاج ندارم گفت شیر میخوری هر روز گفتم نه،  اینو که عکسش  فرستادم نوشت سی عدد،روش نوشته کلسیم +ویتامین دی، میگم من خودم هر روز ویتامین دی سه هزار میخورم اینم ویتامین دی هست مشکلی نداره؟؟؟ 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

چرا کسی نیس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهل کجایی

خوزستان، میخام بدونم این ویتامین دی سه که خودم میخورم همین ویتامین دی هست که توی این قرص کلسیم هم هست؟ اخه میترسم دوز ویتامین دی زیاد بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

دیگه ویتامین دی نخور همین قرص کلسیم توش هست درضمن قرص کلسیم وآهن روباهم نخور

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
چرا نمیپذیره  ویتامین دی زن باردار باید دوبرابر یه آدم معمولی باشه

بنظرت ضرر نداره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

واقعا؟ اخه من مثلا یکیش رو ساعت هفت شب میخورم یکیش رو ده شب، ایراد داره تو یک روز با هم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره اینم تو قرص کلسیمم نوشته ویتامین دی هم هس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا؟ اخه من مثلا یکیش رو ساعت هفت شب میخورم یکیش رو ده شب، ایراد داره تو یک روز با هم؟ 

تویک روزاشکال نداره چندساعت فاصله باشه .قرص آهن باویتامین سی خوب جذب میشه مثلا بامرکبات .درموردویتامین دی مگه کمبودشوداری که این همه بخوری

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
تویک روزاشکال نداره چندساعت فاصله باشه .قرص آهن باویتامین سی خوب جذب میشه مثلا بامرکبات .درموردویتام ...

نه فکر نکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوزستان، میخام بدونم این ویتامین دی سه که خودم میخورم همین ویتامین دی هست که توی این قرص کلسیم هم هس ...

نمی دونم من فقط کلسیم و فولیک اسید خوردم کل بارداری 

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت