2726
عنوان

ivf های 98 بیاید با هم باشیم .

123 بازدید | 17 پست

من شوهرم مشکل داره ،لوله های خودمم بسته هست 40 سالمه از شیراز امروز رفتم بیمارستان زینبیه شکیل پرونده دادم و جواب ازمایشهام رو تحویل دادم گفتن باید ivfبشی چون سنت بالاست و فرصتت کم .  قرار شد روز دوم پریودی برم برای  سونو . 

شماها چند سالتونه ؟از کدوم شهرید و تو چه مرحله ای از ivfهستین ؟

بچه اولتونه؟

من ٣٤ سالمه

قبلا اي وي اف كردم، منفي شد

اخر هفته هم دارم از نو يه مركز جديد ميرم، ببينم چي ميگن

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
بچه اولتونه؟ من ٣٤ سالمه قبلا اي وي اف كردم، منفي شد اخر هفته هم دارم از نو يه مركز جديد ميرم، بب ...

دوم .

چرا منفی شد ؟کدوم شهری عزیزم ؟

ایشالله حاجت روا بشی . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دوم . چرا منفی شد ؟کدوم شهری عزیزم ؟ ایشالله حاجت روا بشی . 

نميدونم چرا! نشد

ممنونم

شمالم

بچه اولم( اگه تشريف بياره)

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
ایشالله دامنتون سبزبشه 

الهي امين

ان شاالله شما هم به مرادت برسي

من ۳۰ سالمه،ivf انجام دادم و خدارو شکر مثبت شده،تو هفته پنجمم منتظرم که ۸هفته بشه و برم برای سونو ...

سلام عزیزم به سلامتی مبارک باشه . 

می گم اولین سونویی که می گن روز دوم و سوم انجام باسه بشه رو روز چهارم هم می شه انجام داد؟

من ivf پارسال بودم و خداروشکر الان فرشته کوچولوم دنیا اومده 

اومدم تو این تاپیک تا بهتون امید بدم که نگران نباشید و استرس و از خودتون دور کنین 

انشالله همه مثبت بشه جواب ازمایشتون ❤

من ivf پارسال بودم و خداروشکر الان فرشته کوچولوم دنیا اومده  اومدم تو این تاپیک تا بهتون امید ...

سلام عزیزم . مبارک باشه 

کجا انجام دادین ،شیرازین ؟

جسارتا داروها برای مادر عوارض نداره ؟احتمال مشکلات ذهنی و جسمی برای بچه های ivfزیاد نیست ؟

به شما چیزی نگفتن ؟؟

2706