2726
عنوان

ivf های 98 بیاید با هم باشیم .

123 بازدید | 17 پست

من شوهرم مشکل داره ،لوله های خودمم بسته هست 40 سالمه از شیراز امروز رفتم بیمارستان زینبیه شکیل پرونده دادم و جواب ازمایشهام رو تحویل دادم گفتن باید ivfبشی چون سنت بالاست و فرصتت کم .  قرار شد روز دوم پریودی برم برای  سونو . 

شماها چند سالتونه ؟از کدوم شهرید و تو چه مرحله ای از ivfهستین ؟

بچه اولتونه؟

من ٣٤ سالمه

قبلا اي وي اف كردم، منفي شد

اخر هفته هم دارم از نو يه مركز جديد ميرم، ببينم چي ميگن

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
بچه اولتونه؟ من ٣٤ سالمه قبلا اي وي اف كردم، منفي شد اخر هفته هم دارم از نو يه مركز جديد ميرم، بب ...

دوم .

چرا منفی شد ؟کدوم شهری عزیزم ؟

ایشالله حاجت روا بشی . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوم . چرا منفی شد ؟کدوم شهری عزیزم ؟ ایشالله حاجت روا بشی . 

نميدونم چرا! نشد

ممنونم

شمالم

بچه اولم( اگه تشريف بياره)

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
ایشالله دامنتون سبزبشه 

الهي امين

ان شاالله شما هم به مرادت برسي

من ۳۰ سالمه،ivf انجام دادم و خدارو شکر مثبت شده،تو هفته پنجمم منتظرم که ۸هفته بشه و برم برای سونو ...

سلام عزیزم به سلامتی مبارک باشه . 

می گم اولین سونویی که می گن روز دوم و سوم انجام باسه بشه رو روز چهارم هم می شه انجام داد؟

من ivf پارسال بودم و خداروشکر الان فرشته کوچولوم دنیا اومده 

اومدم تو این تاپیک تا بهتون امید بدم که نگران نباشید و استرس و از خودتون دور کنین 

انشالله همه مثبت بشه جواب ازمایشتون ❤

من ivf پارسال بودم و خداروشکر الان فرشته کوچولوم دنیا اومده  اومدم تو این تاپیک تا بهتون امید ...

سلام عزیزم . مبارک باشه 

کجا انجام دادین ،شیرازین ؟

جسارتا داروها برای مادر عوارض نداره ؟احتمال مشکلات ذهنی و جسمی برای بچه های ivfزیاد نیست ؟

به شما چیزی نگفتن ؟؟

2706