2726

هی میگه میخوام برم استخر ....بعد دوستاش زنگ میزنه بعد ا شدید منصرف میشه نمیره ....میگه میخوام برم مسجد هی هم میگه اخرش نمیره همش کارهای اینجوری خیلی میکنه. اخرش میگه دیدی چقد تو را دوست داشتم نرفتم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چند وقت یه بار میری خونشون؟! 

اگه مثلا هرروز نمیری و هفته ای یه بار میری، کارش نرمال نیست. چون کلا نباید بره و بهش فکرم نکنه. بلاخره تو اونجایی. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

😀😀😀می خواد خودشوبهت نشون بده شوهرم من هرچیزی رو ببینه میگه دیدم بلدم درحالی که هیجی ازش نمیدونه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

بدم میاد از منت گذاشتن.. 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

چه با حال خخخ

اسم کاربریم :فاطماگل اسم ی سریال ترکی بود که دوسش داشتم 😁مخالف ازدواج در سن کم.اگه با نظرم الکی مخالفی (دنبال دعوایی ) ممنون میشم ریپ نزنی  گیسامو ول کن تا گیساتو ول کنم 😒😶
2706