2733
2734
عنوان

شکرگزاری و خواسته هاتون

305 بازدید | 45 پست

دوستای خوبم سلام میخوام از فرداشب یه دوره ۲۸ روزه شکرگزاری بزارم تا هرکسی به آون چیزی که میخواد برسه منم میخوام مادر بشم

🎆🎈💖💖🎂💖💖💞🎈🎆

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍

کتابش را خوندی اول داشته هان بعد اونایی که کنه بعد اونایی که نداری بعد اونایی که میخوای 

●کاربری قبلیم ترکید برای بحث ب ن ز ی ن میدونستم میترکه ولی حرفموزدم.●دردی دارم مدت طولانیست که فقط درمانگرش خداوند هست ممنون میشم برام دعا کنید🙏😔💔(درد=بیماری) ●اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم،اینک فقط خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به به شوری چشم اعتقادی نداشتم.😔💔 ●کاشکی تو زندگیم هیچوقت هیچیزی را اینقدر بزرگ نمی کردم ،چون وقتی بزرگ کردم شد قسمتی از زندگیم و کوچک کردنش کار غیرممکنی شد 😔💔●(🌼خوشا دردی که درمانش تو باشی🌼خوشا راهی که پایانش تو باشی 🌼خوشا چشمی که رخسار تو بیند🌼حوشا ملکی که سلطانش تو باشی)●خدایا دردم با صبرم نمیخواند یا دردم را تنام کن یا صبرم‌را زیاد کن بدهکار قلبم شده ام.😔💔🙏●خدایا تنها امیدم تویی و بهت اطمینان‌دارم😊         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سپاسگزاری باید از ته دل و برای هر اتفاق کوچکی تو زندگیتون پیش بره سعی کنید به خاطر هر چیزی سپاسگزاری کنید حتی پرداخت قبض  از فرداشب ساعت ۱۱ شب مراقبه رو شروع می کنیم

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍
کتابش را خوندی اول داشته هان بعد اونایی که کنه بعد اونایی که نداری بعد اونایی که میخوای 

درسته

2738
شما نتیجه دیدید ازش؟

میخوام نتیجه بگیرم و مامان بشم 

سپاسگزاری باید از ته دل و برای هر اتفاق کوچکی تو زندگیتون پیش بره سعی کنید به خاطر هر چیزی سپاسگزاری ...

من هستم اینجا باید باشم

●کاربری قبلیم ترکید برای بحث ب ن ز ی ن میدونستم میترکه ولی حرفموزدم.●دردی دارم مدت طولانیست که فقط درمانگرش خداوند هست ممنون میشم برام دعا کنید🙏😔💔(درد=بیماری) ●اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم،اینک فقط خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به به شوری چشم اعتقادی نداشتم.😔💔 ●کاشکی تو زندگیم هیچوقت هیچیزی را اینقدر بزرگ نمی کردم ،چون وقتی بزرگ کردم شد قسمتی از زندگیم و کوچک کردنش کار غیرممکنی شد 😔💔●(🌼خوشا دردی که درمانش تو باشی🌼خوشا راهی که پایانش تو باشی 🌼خوشا چشمی که رخسار تو بیند🌼حوشا ملکی که سلطانش تو باشی)●خدایا دردم با صبرم نمیخواند یا دردم را تنام کن یا صبرم‌را زیاد کن بدهکار قلبم شده ام.😔💔🙏●خدایا تنها امیدم تویی و بهت اطمینان‌دارم😊         
نمیشه زودتر بزارین ۱۱ دیره

میشه ساعت ۱۰ هم گذاشت ولی استاد ریکی دوستم میگفت ساعت ۱۱ شب برقراری انرژی و ۶ صبح فکر کنم یک ساعت جهانی برای همه کسایی که مراقبه می کنند

میخوام نتیجه بگیرم و مامان بشم 

می گیری به لطف خداوند 

2706