2703
2553

من در طول روز سعی میکنم ب چیزای مثبت فکر کنم ولی شوهرم نمیزاره اروم باشم و عصبی نشم مرتب کارایی میکنه ک باعث میشه صدام در بیاد و داد بزنم.چکار کنم رفتارش درست بشه .یا دیر میاد یا بی مسعولیت.کارایی میکنه ک من ک تو جمع ب اروم بودن معروفم صدام در میاد ..چطور با قانون جذب کاری کنم رفتارش درست بشه 

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 

بی توجهی. شما باید توی این موارد این شرایط رو نبینین و یا اگر میگین نمیشه کمتر توجه کنین. توی اون شرایط به خودتون بگین فقط نیم ساعت یا ده دقیقه یا کمتر  دیگه بهش فکر نمیکنم.

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بی توجهی. شما باید توی این موارد این شرایط رو نبینین و یا اگر میگین نمیشه کمتر توجه کنین. توی اون شر ...

یعنی وقتی دیر آومد هیچ نگم مهم نباشه برام تا خودش کم کم درست بشه ؟

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 
2720
یعنی وقتی دیر آومد هیچ نگم مهم نباشه برام تا خودش کم کم درست بشه ؟

نه ولی به جاش تا قبل از اومدنشون به این فکر کنین که همسرم همیشه سر ساعت میاد و اخلاق های خوبی داره و با فکر کردن به این مسایل ذهنتون رو از منفی بیارین رو مثبت این باعث میشه چند درصد بهتر بشه و همینطور برو جلو تا کامل درست بشه

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
نه ولی به جاش تا قبل از اومدنشون به این فکر کنین که همسرم همیشه سر ساعت میاد و اخلاق های خوبی داره و ...

ممنون

2714

شما گروه دارید ؟چقدر هزینه هست ؟شما راهنماییم میکنید در گروه تا هر مشکی ک دارم رفع بشه ؟

شما گروه دارید ؟چقدر هزینه هست ؟شما راهنماییم میکنید در گروه تا هر مشکی ک دارم رفع بشه ؟

عزیزم درخواست دوستی بدین صحبت کنیم

به نکات مثبتش توجه کن به خاطر رفتارهای خوبش ازش تشکر کن و تو خلوت خودت به رفتارهای خوبش توجه کن و بابتشون سپاسگزار باش به رفتارهای بدش هم توجه نکن عصبانی هم نشو نهایتا بعدش بهش بگو احساست از فلان رفتار چیه البته نه هر دقیقه اگه یه کاریش خیلی بهت فشار آورد البته سعی کن اصلا توجه نکنی

حتی رفتار خوبی که نداره رو هم فرض کن داره و بابتش شکرگزاری کن 

صبح که از خواب بیدار میشی دوتا چیزی که میخوای رو بهش فکر کن یکیش یا هر دوش میتونه رفتارهای خوب شوهرت باشه فرض کن قراره اون روز اینکار رو انجام بده و بابتش سپاسگزاری کن شب که شد  وقت خواب اگه انجامش داده بود بابتش شکرگزاری کن سعی کن از چیزهای خیلی کوچیک و کم شروع کنی حتی چیزای لذت بخشی که بارها قبلا اتفاق افتادن 

منظورم اینه که از یه چیزی شروع کنی که مطمئن باشی قطعا اتفاق میفته یا احتمالش بالا باشه و قبلا هم اتفاق افتاده باشه یه چیز بعیدی نباشه بعد کم کم میتونی به چیزهای بزرگتر و بیشتری فکر کنی اینی که بهت گفتم هم تمرین ستاره قطبی از استاد عباس منش هست

به نکات مثبتش توجه کن به خاطر رفتارهای خوبش ازش تشکر کن و تو خلوت خودت به رفتارهای خوبش توجه کن و با ...

خیلی ممنون عزیزم