2737
2734

یکی از همسایه ها بیرون بساط میکنه و ترشی و کیک و ... میفروشه  آدمهای خوبین 

امروز داشتم با شوهرم از دفتر میومدم صدامون کرد بیاین از اینا بخرین خیلی خوبه 

منکه دیدم هوا سرده و تاحالا سابقه نداشته اینجوری صدامون کنه ازش خریدم

خدایا همه ایشالا راحت زندگی کنن 😢

خیلی ناراحت میشم اینجوری ادمها رو میبینم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

من فقط گریه😢😢😢

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

من حالا دیروز پسرم گریه میکرد موز میخاست موزم تو خونه بود بعد من دستم خرید کرده بودم پربود گفتم بیا خونه بهت میدم پسرم گریه نکن بعد یکم اینوراومدم یه اقاهه دیدم گف ابجی بیا من براش خریدم 😐😐😐خیلی بهم برخورد گفتم من اگه میخاستم میخریدم هم دستم بند بود هم خونه داشتیم به خدا اصلا یه جوری شدم دیگه به زور داد دست پسرم 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

من تو صف نون بودم یه اقایی اومد یه ۵۰۰ تومنی داد و یه فندک گفت یه نصفه نون بده بهم، انقدررر حالم بد شد به شاطره یواشکی گفتم چندتا بهش بده من پولشو حساب میکنم که شاطر هم بهش داد ولی پولشو از من نگرفت دیگه

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

منم دیروز هوا سرد بود ی دست فروش خانم لیفو.. میفروخت ۲ تا خریدم شد ۱۱ تومن  خورد نداشتم ۱۵ دادم بهش؛  بعد اونم گفت خورد ندارم  یکم مکث کردم  گفت تورخدا ازم نگیرش😔بخرش دیگه.

منم دیگه بیخیال بقیه پولم شدمو اومدم ولی خیلی حسه خوبی داشتم

2706