2703
2553
میترسم مال ما هیچوقت فروش نره کمی روحیه بدبن دیدین که فروش بره پی

اره بابا . فروس میره نگران نباش . وارثای اینجا کلی ملک و املاک بهشون رسیده تو این شهر قدیم مرداش زمین خرید و فروش میکردن . بعد فوت حسابی بچه هاشون به نون و نوا رسیدن 

هیچ  

ب من هیچی نرسید بعد از فوت پدرم همه چیزو برادرم کشید بالا 

هیچ وقت ازش نمگذرم واگذارش کردم ب خدا 

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پدر شوهرم فوت کرد اما بچه ها رفتن خونه رو زدن به نام مادرشون

ماشینم به نام خود مادرشون بود 

تا مادرشون هست چیزی نمیرسه که 

ایشاالله همیشه مدر و مادر ها سلامت باشن 

خیلی حس بدیه ارث😐😐😐

مادر بزرگ شوهرم هم که یدونه بچه داشت اونم مادرشوهرم هست یه خونه ویلایی داشت کلش رو وقف کرد که به دخترش و نوه هاش نرسه 😏😏😏

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

فقط اونی که میخره بز خر میکنه مثلا خونه ایی که قیمتش خیلی بالا رو خیلی پایین میخرن

چون ورث عجله دارن

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
امسال به زن داداشم ۱ میلیارد و ۳۰۰ رسید... اما مثل همیشه به گند کشیدش...خخخخخخ

چرا چیکارش کرد

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
2714

به بابام زمینای پدریش ک ارث رسید دولت از همه خرید یعنی همه رو مجبور کرد که بفروشنش ب خود دولت 

ما هم روش پول گذاشتیم یه زمین خریدیم توشم خونه ساختیم 

چون پدراشون خیلی قدیم فوت کردن حس بدی نبود خیلی هم پر برکت بود پولش

میترسم مال ما هیچوقت فروش نره کمی روحیه بدبن دیدین که فروش بره پی

مال ما بعد 15 سال فزوش رفت

میرفت تا پای معامله ، ولی بهم میخرد

چله زیارت عاشورا برداشتم ، دو سال نذر کردم

تا بلخره فروش رفت ولی زیر قیمت😳

ارث پدرمو بخشیدیم به مادرم. تا قرضاشو بده و کمی وسیله بخره برا خونش. خدا پدر عزیزمو بیامرزه و مادرمم صد سال زنده باشه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

چرا بعضیا میگن پول ارث بی برکته .این چه حرفیه .یعنی همه ما تلاش میکنیم   تا چیزی داشته باشیم که بچه هامون تو بزرگسالی تأمین باشن .یعنی این بی برکته .به نظر من پولی که برکت نمیکنه قطعا حق طرف نبوده 

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2706