1600
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

ارث پدربزرگا رسید که با اینکه پول خوبی بود و کمک کننده بود ولی خیلی حس تلخی داشت خیلی

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

من از بابام رسید خیلی نبود ده میلیون،همه رو دادم به مادرم حتی به همسرم نگفتم اخه پولی نبود براش

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم،ز گوشه گوشه ی دنیا فقط شش گوشه میخواهم....
ن خدا نکنه ارث میخام چیکار بخوره تو سرم پولی ک بخاد با ارث بهم برسه

وا

خوب وقتی باشه و مال تو باشه بگیم نمیخواییم

پدر و مادر هرچی دارن مال بچه هاشونه

شما برای کی تلاش میکنی؟

سوالم ولیه اذیت شدن تا رسیدنشه

فروشش تقسیمش 

مال ما سخت شده انگار

هیچی بهمون نرسید.حتی کادو عروسی  و جهاز.همشو شوهرم خرید.البته رسم جهیزیه با مرد هست توی شهر ما.ولی خب پدر و مادرامون بهمون کادو هم ندادن.تنشون سلامت همین که سایه شون بالا سرمونه کافیه

من یک همسرم و یک مادر😍مادر یه دختر و پسر ناز😍خدایا شکرت بابت فرشته هایی که بهم دادی......جُدا از مادر بودنم،تو زندگی یه سری اهداف دارم،که باید تلاش کنم و به همه اونا برسم،و از خودم و گذشته م و آینده م راضی باشم💪
1432

نه والا . پدربزرگ خدابیامرزم چنتا بتیم واسه بابام توبچگی ارث گذاشت مادربزرگمم قبل اون فوت شده بود . پدربزرگ مادری هم جو گیر شدن سال ۷۰ که فوت شد گفتن تقسیم ارث و میراث اینا خودشون رو جر دادن که نه نمیخواییم . تیکه تیکه فروختن نفری دومیلیون رسید در کل .😏

تو این شهر هر چی پولدار داریم از ارث پدری پولدار شدن 

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام آیه《شَرّاً یَرَه 》 بدجور جبران می کند .
منظورم اینه نمیخوام اون روزی ک پدر مادرم نباشنو ببینم 😐😐سخت نبودا😕

ایشالا صدساله بشن

حالا مال همیرم که ازدنیا رفته پدرش و باید بعد سالها فروش بره

نمیره و اعصاب خوردکن شده

نه والا . پدربزرگ خدابیامرزم چنتا بتیم واسه بابام توبچگی ارث گذاشت مادربزرگمم قبل اون فوت شده بود . ...

میترسم مال ما هیچوقت فروش نره

کمی روحیه بدبن

دیدین که فروش بره پی

من فقط شنیدم پول ارث به کسی وفا نکرده

والا خانواده شوهرم ۵ تا بودن

فقط به شوهر من وفا نکرد

والا همشون پولدار شدن

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
1403
میترسم مال ما هیچوقت فروش نره کمی روحیه بدبن دیدین که فروش بره پی

اره بابا . فروس میره نگران نباش . وارثای اینجا کلی ملک و املاک بهشون رسیده تو این شهر قدیم مرداش زمین خرید و فروش میکردن . بعد فوت حسابی بچه هاشون به نون و نوا رسیدن 

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام آیه《شَرّاً یَرَه 》 بدجور جبران می کند .

ب من هیچی نرسید بعد از فوت پدرم همه چیزو برادرم کشید بالا 

هیچ وقت ازش نمگذرم واگذارش کردم ب خدا 

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.

پدر شوهرم فوت کرد اما بچه ها رفتن خونه رو زدن به نام مادرشون

ماشینم به نام خود مادرشون بود 

تا مادرشون هست چیزی نمیرسه که 

ایشاالله همیشه مدر و مادر ها سلامت باشن 

خیلی حس بدیه ارث😐😐😐

مادر بزرگ شوهرم هم که یدونه بچه داشت اونم مادرشوهرم هست یه خونه ویلایی داشت کلش رو وقف کرد که به دخترش و نوه هاش نرسه 😏😏😏

پسر اردیبهشتی مامان ، عاشقتم😘😘😘
1578