2726
عنوان

پول تو‌جیب خانما

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا همه چی گرونه یه روسری میخری ۸۰ 

ن سیصد چهارصد حیلی کمه من اصن خوشم نمیاد پول تو جیبی بدن مگه بچه ایم خانومه خونشیم زنه زندگیشیم همه پولاشو باید بتو بده تو بش سیصد تومن بده😂😊😁

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
من یکم هم زیادی دکتر و اینا میرم همش خرج میشه.. متاسفانه

باش حرف بزن ببخشیدا خرش کن بگو من خانومه خونه ام من میدونم باید چی بخرم چی تو خونه هست چی نیس همه کارتاشو بگیر سوییچ ماشینم ب بهونه خرید ازش بگیر بهش در حد ماهی دویس سیصد بده  انقده حال میده من از نامزدی ک شوهرم سر کار میرفت اینکارو شروع کردم تا الن ک ی بچع دارم عادت کرده کارت یارانه مال اونه برا کرایه رفتو آمد 

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
چی میخری؟ چرا کمه

من هر سریع میرم بیرون سیصد خرج میشه ببین خرج نمیکنمااااا خرج میشه😂منظورم اینه چیزای لازم ی چیزی تو بیرون بخوری  تو خونه هر سریع ی وسیله ای لازم میشه میخرم  واسه دخترم دوتا تیکه میخرم و شیکم جانم چن تا دستور بم میده میشه ۳۰۰ ت

نه !

پایین ۲تومن راضیم نمیکنه 

اگه نده میرم سرکار خودم کارای خونه و اینارو همه ارو خودش بکنه

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2706