1600
1541

جلابیب کدومه??

من ملی میپوشم فقط

آن جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریستهای فرودگاه بغداد هستند(مقام معظم رهبری)🔺سردار شجاع و پرافتخار میهن سردار سلیمانی عزیزم این روزها مثل ایام محرم فقط گریسته‌ام! هی گریسته‌ام و هنوز هم از غمت پر گریه ام..😭😭 سردار باشرف وطن، سردار حاجی زاده خدا شما رو بعد از سردار سلیمانی برای ما حفظ کنه💙

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

نه

من استادی دارم به بلندای آفتاب.خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریای پر گوهر درسهای ایشون از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،و...نجات پیدا کنند.لینک کانال استاد ostad_shojae@
1546

چی چی

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
1566

جلابیب من داشتم خیلی پوشیده است برای جایی خوبه که نخوای برداری...من از مشهد خریدم

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا چه می دانی تو از امروز چه می دانم من از فردا همین یک لحظه را دریاب که فردا قصه اش فرداست

من ترجیح میدم چادر معمولی بپوشم اما اگر قرار باشه مدل دار بپوشم جلابیب سر میکنم

بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 

من اصلا تازه اسمشو شنیدم🤤

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

من دارم

خیلی پوشیده هست

مخصوصا برای رانندگی آستینش کیپه

خیلیم خوشکله

لبنانی هم دارم

کاش براش دعا کنین   یه بیمار ،یه دختر ۵ ساله ،یه همسر دلشکسته وپدر و مادرش که چند ساله کارشون دوا درمون و دعاس.داداشمه        
1403
1547