2410
2553

امروز به یکی که آگهی فروش بلیط کنسرت گذاشته بود پیام دادم و یه بلیطی مطابق با بودجم خواستم که بلیطی که اون داشت سه برابر بود قیمتش که من گفتم عیبی نداره و خداحافظی کردم بعد بلافاصله که پیام ایرادی نداره من همون قیمت میدم از همین حرف شک کردم گفتم باشه حضوری بیار بلیطارو منم هزینشو بدم اونو گفت من الان بیمارستان بستری هستم تاندوم دستم پاره شده استخون دستم زده بیرون😂😂😂 خلاصه تا مرحله بیهوشی و عمل هم رفت و بعد از کلی پیام که بخر و اینا گفتم باشه من همون موقع ورود به سالن کد هارو برام بفرستین و منم همون موقع هزینه رو  نتی کارت به کارت میکنم اگه نکردم میدونید دیگه تا دو ساعت من کجا نشستم تو سالن راحت میشه پیگیری کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خوبه تو زرنگ بودی

من از تویه سایت خرید کردم ۲میلیون پولمو بردن😐

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2714
ایوای چرا 

اینترنت ارزون قیمت داشت کد cvvکارتمو زدم ۲تومن از کارتم برداشت شد

حالا طرفو گرفتن ک دست از پا دراز تر برگشته ایران خودشم همونجا کلاشو برداشتن😐

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706