1542
1480

امروز به یکی که آگهی فروش بلیط کنسرت گذاشته بود پیام دادم و یه بلیطی مطابق با بودجم خواستم که بلیطی که اون داشت سه برابر بود قیمتش که من گفتم عیبی نداره و خداحافظی کردم بعد بلافاصله که پیام ایرادی نداره من همون قیمت میدم از همین حرف شک کردم گفتم باشه حضوری بیار بلیطارو منم هزینشو بدم اونو گفت من الان بیمارستان بستری هستم تاندوم دستم پاره شده استخون دستم زده بیرون😂😂😂 خلاصه تا مرحله بیهوشی و عمل هم رفت و بعد از کلی پیام که بخر و اینا گفتم باشه من همون موقع ورود به سالن کد هارو برام بفرستین و منم همون موقع هزینه رو  نتی کارت به کارت میکنم اگه نکردم میدونید دیگه تا دو ساعت من کجا نشستم تو سالن راحت میشه پیگیری کرد 

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

1546

خوبه تو زرنگ بودی

من از تویه سایت خرید کردم ۲میلیون پولمو بردن😐

💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️
1566
ایوای چرا 

اینترنت ارزون قیمت داشت کد cvvکارتمو زدم ۲تومن از کارتم برداشت شد

حالا طرفو گرفتن ک دست از پا دراز تر برگشته ایران خودشم همونجا کلاشو برداشتن😐

💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️
1403
متاسفانه بسته شده سلداوت شده اون خواننده من همیشه از ایران کنسرت میگیرم 

وقتی سلدوات شده دیگه مگه جا هست؟؟ تمامش فروش رفته دیگه 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
مث من🙍‍♀️🤦‍♀️

پوف تو چقد؟

1579