2726

اومده بودن خونمون ما ی اتاق خواب داریم ب هوای لباس عوض کردن رفت تو اتاق شخصیمون و ی ربع موند منم دیدم دیر شد نیومد بیرون یهو رفتم تو اتاق دیدم کشو میزم بازه!!!کشو رو پیشش بستم ولی چیزی نگفتم اونم رفت بیرون

خیلی ناراحت شدم بدون اجازه رفت تو اتاقمون خب یجور لباس بپوش ک اختیاح ب تعویض نباشه بعدش رفته سرک کشیده کمدمو من تو کشوم جواب آزمایشم بود دوست نداشتم اون میدید و لوازم زناشوییمون

حالا بگید چیکار کنم چ برخوردی داشته باشم چیزی بهش بگم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازش سوال کن، این ک چیز پیچیده ای نیست، بگو شما دست ب کشو زدی؟ چیزی میخواستی میدادم بهت

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

کارش خیلی بد بوده منم اوایل خواهر شوهرم بدون اجازه میومد لوازم آرایشی منو استفاده میکرد  بعدش  ی جوری متوجش کردم به قول معروف به درگفتم دیوار بشنوه دیگه تکرار نشد

وااای تو چه صبوری

باید بهش میگفتی

منم خواهرشوهر کوچیکم خیلی فضوله از لای در یه روزنه پیدا. کرده ک میتونه اتاقمونو دید بزنه ما طبقه بالای خونشون زندگی میکنیم چندباردیدم داره دید میزنه اومدم اون جای درو روزنامه زدم ک. نبینه ب خودشم گفتم کارت درس نیس میای اتاق مارو دید. میزنی شاید ما سر و وضعمون. خوب نباشه منم واسه اینکه تو. با دید زدن. ب گناه نیفتی اومدم. جلوشو روزنامه زدم ک عادتتو ترک کنی😑🤦🏻‍♀️😂

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

زیرچشمی رد کن اما اگه باز تکرار کرد محکم جلوش در بیا 

امشبم خیلی اروم بگو به شوهرت که بهتره وسیله های....بزارم جای دیگه اگه چیزی گفت بگو خواهرت داشت نگاه میکرد خجالت کشیدم تا بعدن باز تکرار کرد چیزی نگه بهت

ازش سوال کن، این ک چیز پیچیده ای نیست، بگو شما دست ب کشو زدی؟ چیزی میخواستی میدادم بهت

والا اتقد دریدس ک اگ سوال میکردم میزد کلی بازی میگفت تهمت زدی خودش باز بوده

خواهرشوهر منم اینقد فضوله هروقت میاد خونمون به بهونه صحبت کردن با گوشی میره تو اتاق خواب و درو میبنده😠😠😠😠😠

خدایا به من و عشقم نی نی خوشگل و سالم بده خیلی خیلی زود 🙇‍♀️🙋‍♀️👨‍👩‍👧👪
2706