2737
2734
عنوان

از دعای شما

72 بازدید | 4 پست

من اینجا زیاد دیدم آدمای گرفتاری رو که درخواست دعا کردن برا گرفتاریاشون و بعدش تاپیک زدن که رفع شد...دیگه بریدم بخدا...تو نمازم گریه کردم نمیتونستم خودمو کنترل کنم دیگه...به خدا گفتم چرا انقدر دنیات شلوغه که صدای منو دیگه نمیشنوی؟

بریدم، ازتون خواهش میکنم برای حاجتم دعا کنید...دیگه نمیدونم دست بدامن کی و چی بشم...تروخدا...با چشم پر از اشک مینویسم... تروخدا

اگه موافقی از لایکت ممنون میشم، اگه مخالفی از اینکه ریپلای نمیکنی!من از جر و بحث متنفرم دوست مخالف!اینجا هم مثل شما دلم میخاد نظرمو بگم حتییییییی اگه مخالف شماست!دقت کن پس!

به پستاتون جواب نمیدم..چون خیلی حالم بده...فقط میخونم

اگه موافقی از لایکت ممنون میشم، اگه مخالفی از اینکه ریپلای نمیکنی!من از جر و بحث متنفرم دوست مخالف!اینجا هم مثل شما دلم میخاد نظرمو بگم حتییییییی اگه مخالف شماست!دقت کن پس!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله حاجتت برآورده بشه

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره
2728