2733
2734
عنوان

فقط بگید چی کار کنم

174 بازدید | 35 پست

جاریم 15 سال از خودم بزرگتره. من تازه عضو شدم اونم فقط به خاطر اینکه اینو مطرح کنم. خیلی خودشو پیش شوهرم شیرین میکنه. نظرش برا شوهرم خیلی مهمه. رو مخمه. از سرو روی زندگیش گند و کثافت میباره. اما بازم شوهرم اونو قبول داره خیلی. خودش و شوهرش و بچه هاش شدن عافت زندگیمون. نون خور اضافی. برام یه معضل بزرگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای بابا 

وقتی داره اظهار نظر میکنه یکی از مشکلاتشو یاداوری کن بگو عزیزم شما که انقدر به ما کمک میکنی برای فلان مشکل خودت چه فکری کردی؟!   

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

خودتو بزن به اون راه. ازش نظر بخواه. بچه تو بگو، نگه داره.... بگو ترشی بلد نیستم برات درست کنه. بگو میتونی واسم وام بگیری، در میره. 

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.
ببین چ کارایی کرده ک شوهرت نظرش براش مهمه توام همون کارو کن

اخه خیلی زبون بازه. با این کاراشون زندگی هزار نفرو بهم زدن. دایم کارشون اینه وقتی من نیستم منو پیش شوهرم خراب کنن

باید مخ شوهرتو بزنی،ینی اینکه انقد مهربون باشی،همش باهاش خوب باشی،هی بگی من دوست دارم،هی بگی برام خیلی مهمی من خیلی دوست دارمو ابن چیزا،بعد ک توپ افتاد تو زمینت زیر زیرکی کارتو کنی ک دیگ ب اون اهمیت نده،خودتو قشششنگ تو دلش جا کن،

خودتو بزن به اون راه. ازش نظر بخواه. بچه تو بگو، نگه داره.... بگو ترشی بلد نیستم برات درست کنه. بگو ...

اگه عرضه این کارا رو داشت برام مهم نبود اما نداره و متاسفانه فقط زر زدن یاد داره. 

اخه خیلی زبون بازه. با این کاراشون زندگی هزار نفرو بهم زدن. دایم کارشون اینه وقتی من نیستم منو پیش ش ...

خب تو بر عکس باش خوبشو بگو نکه خیلی زیاد ک باز بره سمت اون پشتش بد نگو ک بده نشی بزار اون بده بشه

2706