2737
2734

رفتیم آزمایش قبل از ازدواج بدیم معذرت میخوام ببخشید من ادرارم نمی‌گرفت... نامزدم بدجوری باهام دعوا کرد اما بعد از اینکه آزمایش ادرار دادم برای مشاوره و کلاس ها ک رفتیم اصلا محلم نمی‌داد و یک لحظه هم کنارم نبود همه زوجا با هم بودن اما من تنها نشسته بودم... 

خیلی دلم گرفته 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ازدواج سنتی؟شاید خجالت میکشیده

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
حتی بی هوا زدم زیر گریه اصلا محلم نداد 

جرا بیشتر فکر نمیکنی به تصمیمت؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

وا چرا?!!!!!یاد خودمون افتادم همسر منم مثل شما شده بود کلی با هم رفتیم راه رفتیم ک اکی بشه،بیشتر فکر کن درم ورد انتخابت تا لحظه بله گفتنت این حق رو داری ک از انتخابت برگردی،خوشبخت باشی

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2706