2733
2734
عنوان

جشن تکلیف

179 بازدید | 7 پست

سلام. افرادی که در مراسم جشن تکلیف شرکت کردن، در این مراسم چه کارهایی انجام میدن؟ مولودیه؟ 

راستش خواهرم نمی دونه برای مراسم جشن تکلیف دخترش چه کارهایی بکنه. ماهام تا حالا ازین مراسم نرفتیم

من نمیدونم چیکار میکنن ولی برای دخترم خیلی خاص میخوام برگزارش کنم که حس خوبی پیدا کنه

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیز خاصی نی چادر سر بچه ها میکنن بهشون کیک میدن براشون ی حاج آقا میارن ک حرف بزنه 

مجلس چندان شادی نیس در کل

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

یه مهمونی عصرونه میگیرن و کیک و.... گاهی یه خانوم هم دعوت میکنن مولودی میخونه، کادو میدن، بعضی از مؤسسات هم هستن که کلا تقبل میکنن صفر تا صد برنامه رو

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2738