2410
2553

کسی می دونه چرا ؟ دوروزه تامیفلو دادن و ازمایشات و شرح حال نشون داده که انفولانزا نداره .

نمی دارن مرخص بشه

✔️ خبرنگار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ازینا بعید نیست بخوان آمار انفلونزا رو کم نشون بدن!!!از دکترش بپرس ایشالله که به سلامتی مرخص شه

انفولانزاچیزترسناکی نیس بیشترازاون تصادفاته که روزی ۴۵نفرحدودا کشته میده

من وپسرم انفلونزاگرفتیم بادرمان واستراحت ومایعات گرم خوب خوب شدیم بیخودی مردم وباانفلونزامیترسونن

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2456
انفولانزاچیزترسناکی نیس بیشترازاون تصادفاته که روزی ۴۵نفرحدودا کشته میده من وپسرم انفلونزاگرفتیم با ...

بچم فقط سرفه داره،سرفش خشک نیست،میشه بگید شما چطور بود پسرتون،؟

پسرم شیش سالشه.

انفولانزاچیزترسناکی نیس بیشترازاون تصادفاته که روزی ۴۵نفرحدودا کشته میده من وپسرم انفلونزاگرفتیم با ...

الان برای یه سرما خوددن تامیفلو رو شروع کردن 

نگرونم 

✔️ خبرنگار 
بچم فقط سرفه داره،سرفش خشک نیست،میشه بگید شما چطور بود پسرتون،؟ پسرم شیش سالشه.

پسرم ۱ونیم سالش بود مایعات گرم وسوپ بده تبشم بااب ونمک بیارپایین

حتمامایعات واب گرم بده 

تندتندمسواک بزنه

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2714
الان برای یه سرما خوددن تامیفلو رو شروع کردن  نگرونم

جای معتبری بردیش؟ به نظرم ببرش دکتر شخصی و چمدتا بیمارستان تخصصیه دیگه این دکترا اشتباه زیاد میکنن

یه روز میاد....یه روز خیلی قشنگ....                            یه روزی که حتی فکرشونمیکنی...                             یه روزی که همون لبخند بزرگ میشینه رو لبهات💋         اون روز دلت هم شاده،چون همون زندگی که آرزوت بوده به روزهات پاگذاشته....☺                                  فقط صبر داشته باش. میرسه اون روز...میرسه اون لبخند...                                                             حالا برای امتحان جلو آینه یه لبخندبه خودت بزن. تو لایق همه چی هستی...😍 
2706