2737
2734
عنوان

بیاین از ترسای مسخرتون بگین😁😁😁😁😅

| مشاهده متن کامل بحث + 3248 بازدید | 284 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بارم ک رفتیم شهربازی من با دخترم کشتی سوار شدم چنان جیغی میزدم ک بیا و ببین بنفش شده بودم شوهرم و ...

بار اول سوار شدنی

دیدی کسی سوار شدنی ی تکون خفیفی می خوره؟

مامانم با اون تکون ترسید پیاده شد

😬😬😬😬

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
2728

ولی خودم واقعا وحشت دارم از سوسک جوری ک جیییغ بنفش میکشم خودمو میکوبم درو دیوار از اونورم همراه با جیغ زااااار میزنم

بنده خدا شوهرم نمیدونست دفعه اول من سوسک دیدم شروع کردم کولی بازی درآوردن بیچاره هنگ کرده بود هی میگفت چت شده تا فهمید برا سوسکه رفت بکشتش یه نگاه زیر چشمی ب من میکرد ی نگاه ب سوسکه اخرم گفت واقعا تو از این ی ذره ترسیدی( خیلی کوچیک بود) همیشه هم میگه کاش اونقدری ک از سوسک میترسی از منم میترسیدی 😂

پسرم 👶🏻 قلبمه ❤️ خدایا شکرت
بار اول سوار شدنی دیدی کسی سوار شدنی ی تکون خفیفی می خوره؟ مامانم با اون تکون ترسید پیاده شد 😬😬 ...

حق داشته خیلی ترس داره جالبه رو دور کند هم بود بچه ها اصن جیغ نمیزدن فقط من کولی بازی درمیاوردم😂😂😂

2738
ولی خودم واقعا وحشت دارم از سوسک جوری ک جیییغ بنفش میکشم خودمو میکوبم درو دیوار از اونورم همراه با ج ...

منم😣😣😣👍🏻

من و خواهر شوهرم از سوسک وحشت داریمممم ی بار ک خونه تنها بودیم دیدیم ی سوسک نزدیک سقفه بعد نیم ساعت جیغ و داد عزممونو جمع کردیم بکشیمش قرار شد اون حشره کش بزنه وقتی لاجون شد من با حارو بکشمش

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

همین ک نزدیکش شدیم پرواز کردددددد😖😖😖

بالدار بود 

تا طبقه سوم فرار کردیم فقط😫😫😫

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂

مار، عقرب، تاریکی. یعنی فوبیای شدید دارم

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2706