2733
2734
عنوان

پوشک گرفتن بچه

102 بازدید | 11 پست

سلام خانوما دخترم ۲سال و۱۱ماهشه برا جیش کاملا یاد گرفت اصلا پوشکش نمیکنم ولی برا پی پی نمیره میترسه ولی به محض اینکه پوشکش کنم پی پی میکنه توش چکار کنم راه حل بدین 

ممنون

با افتخارهم سیدم هم عربم😗

چقدر دیر اقدام کردی 

بهش جایزه بده بگو اگه تو دسشویی پی پی کنی 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قصری بگیرین بهش بگین هروقت پی پی داشت بشین روش 

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2731

تشويقش كن جايزه واسش بزار من پسرم هر وقت تو لگنش پي پي ميكرد ميخواستم خالي كنم بهش ميگفتم بيا باهاش خدافظي كن  🤮 خيلي چندش بود ولي پسرم دوس داشت 

اصلا بهش فشار نيار بالاخره ياد ميگيره

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

اینایی که میگن چقد دیر ول کن 

چرا وقتی خیلی کوچیکه باید از پوشک بگیریش استرسی بشه 

پیپی هم یاد میگیره 

یه لگن موزیکال خوشگل بگیر بگو بشینه توش براش تشویقم بذارین دست بزنین 

بگو اگه توش پیپی کنی بیای این جایزه مال تویه

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
تشويقش كن جايزه واسش بزار من پسرم هر وقت تو لگنش پي پي ميكرد ميخواستم خالي كنم بهش ميگفتم بيا باهاش ...

خخخخ 

من نمیدونم با این قسمت باید چکار کنم 

پیپیشون شبیه ادم بزرگا میشه 

با بو و قیافش چکار کنم

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
2738
خخخخ  من نمیدونم با این قسمت باید چکار کنم  پیپیشون شبیه ادم بزرگا میشه  با بو و ق ...

چاره اي نداري مجبوري عادت كني بهش 😷😷  

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!