2703
2553
عنوان

مخالفت خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 1694 بازدید | 133 پست
عزیزم درسته هرکسی حق داره عقیده خودشو داشته باشه و اون عقیده باید از جانب بقیه محترم شمرده بشه...ولی ...

یعنی میگید همرنگ جامعه شم و بازم طرز فکر جامعه ضد زن باقی بمونه؟ شما از خودتونم نمیخواید شروع کنید ته فکرتون اینه که دختر  مثل کالا میمونه ک اگه پرده نداشته باشه دست دومه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بعضی دخترا هم میخوان ب عنوان ی انسان نیاز بدنشو برطرف کنن ولی با لفظ بد مورد خطاب قرار نگیرن ا ...

اگه مطمئن باشه که واقعا اون طرفم عاشقشه که خب این دیگه ب خودش مربوطه ولی انصافا اسم هر دوستی بی سرو تهی رو عشق نذاریم...راحت بگن هوس اسم عشقو به گند نکشن 

عزیزم بعضی دخترا هم میخوان ب عنوان ی انسان نیاز بدنشو برطرف کنن ولی با لفظ بد مورد خطاب قرار نگیرن ا ...

شما چند سالتونه که اینقد تند میرین یه خورده آرومتریه جایی ضررشو میبینی که فکرشم نمیکردی

2456
اگه مطمئن باشه که واقعا اون طرفم عاشقشه که خب این دیگه ب خودش مربوطه ولی انصافا اسم هر دوستی بی سرو ...

بازم به خودشون مربوطه دو نفر اصلا هیچ عشقی بینشون نیست ولی نیاز ب س ک س  دارن و اتفاقا خیلی شرف دارن به زن های خرابی که زن دوم یا صیغه مرد متاهل میشن

یعنی میگید همرنگ جامعه شم و بازم طرز فکر جامعه ضد زن باقی بمونه؟ شما از خودتونم نمیخواید شروع کنید ت ...

ن نظر من فقط مختص دختر خانوما نیس این عقیده رو در مورد پسرا هم دارم گلم... حالا مساله عرف و دین رو هم که بزاریم کنار هم به دلایل روحی و هم پزشکی بهتره این چنین روابطی تو چهارچوب باشه 

2714
بخاطر همین قیدش بزن چون الان به تو نیازداره  و وقتی بهت رسید ازت سرد میشه و همش به یاد عشق قبلی ...

عذر میخوام میشه در حقم خواهری کنی بیشتر بگی 

چند سالته ؟

رابطه ی همسرت عاشقانه بوده با قبلی ؟

این خواستگار من با یکی از فامیلای دئرشون عقد کوتاه میکنه 

میگه نپسندیدن همو .البته میگه یکبار هم دختررو زده

به خاطر سردی و بی علاقگی دختر 

اصلا حرفتون درست نیست باکره بودن دختر تو کشورای غربی ذره ای اهمیت نداره

من با توجه به تعداد کسانی که در بین دوستان دیدم و با کره نبودن و ازدواج هم کردم می گم. این موضوع رو هم ترویج نمی کنم. هر کسی دیدگاه خودشو داره. در کل منظورم تنها این مورد نیست. ما خیلی رفتار های مخرب تو جامعمون داریم. 

😍خدایا مرسی😍
من با توجه به تعداد کسانی که در بین دوستان دیدم و با کره نبودن و ازدواج هم کردم می گم. این موضوع رو ...

اها پس دخترایی ک باکره نیستن هم ازدواج کردن ولی خود خانوما ارزششونو به پردشون میدونن

عزیزم یعنی میگی باید باکره بمونم چون ارزشم ب پردمه؟ 

الان هر جای دنیا بری یه رسم و رسومات برای خودشون دارن یه دختر هرزه یا یه پسر هرزه هیچ کس بهش بها نمیده چرا یکی که ازدواج کرده وطلاق گرفته بهش به چشم بد نگاه نمیکنن چون با یه نفر بوده ولی یکی که با چندین نفر بوده واقعا به یه چشم دیگه نگاش میکنن الانم من نمیدونم شما چرا اینقد تند میرین اون چهار تا کلمه‌ی که شما بهش توهین میکنین برای ما مقدس هست 

اها پس دخترایی ک باکره نیستن هم ازدواج کردن ولی خود خانوما ارزششونو به پردشون میدونن

خیلی ها هستند که ارزش زن  رو به پرده نمیدونن فقط کافیه یه کم به دورو بر توجه کنیم.

به هر حال مشکل این خانم این موضوع نیست.

موفق باشید 

😍خدایا مرسی😍
2706