2410
2553
عنوان

مخالفت خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 1694 بازدید | 133 پست

عزیزم بذار زمان بگذره یکم به خودت فرصت بده و کارهایی که همیشه انجام میدادیو انجام بده، بعد اگه دیدی هنوز هم عقلت میگه این پسر همونیه که باید باهاش ازدواج کنی و البته خودش هم تو زندگیت موند ورفتارش عوض نشد، اونموقع خیلی دوستانه با پدر و مادرت حرف بزن… 

عزیزم بذار زمان بگذره یکم به خودت فرصت بده و کارهایی که همیشه انجام میدادیو انجام بده، بعد اگه دیدی ...

یه نکته که خیلی مهمه اینه که اون آقا گذشتش و خانم قبلی رو کامل فراموش کرده باشه و یه زمانی هم از جداییش گذشته باشه، ضمنا خودت هم برات مهم نباشه و بتونی باهاش کنار بیای…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه دخترامون خیلی روشنفکر شدن پسرامون نه.تعادل بهترین چیزه

روشنفکر نشدن این آقا پسرای گل با شعارای دروغشون مغز دخترامونو منحرف کردن..ته ته دل هر دختری اینه که بمونه برای یه نفر که اون یه نفرم عشقش و همسرش باشه..منتها انقد ضربه خوردن بعضیا کلا گوشه گیر شدن و تباه بعضیام دارن ادای روشنفکری در میارن چون نمیخوان ضعیف دیده شن 

یه نکته که خیلی مهمه اینه که اون آقا گذشتش و خانم قبلی رو کامل فراموش کرده باشه و یه زمانی هم از جدا ...

خودت هم به سادگی در اختیارش قرار نده بذار روت حساب کنه، جامعممون هرچقدر هم بخاد روشنفکر باشه باز نمیتونه، حتی دخترای خارجی هم واسه خودشون چارچوب دارن ما که ایرانی هستیم و تکلیفمون مشخصه

2456
دوستان برا منکه رعایت میکنم خیلی سخته وایلا خداروشکر روابط احساسمون عمق داره خیلی ولی از نظر فیزیکی ...

علت مخالفت خونوادتونگفتی چیه

خدا وکیلی صدتومن میدم دیگه کاربریمو نترکونین😑
2714
من واقعا فکر نمیکنم این مریضیه. درست بدن هر آدمی پال خودشه و هرطور میخواد درموردش تصمیم میگیره. ولی ...

ببخشید ولی رفتار های مخرب تو جامعه ما بیداد می کنه حتی بیشتر از کشور های دیگه 

😍خدایا مرسی😍
واقعا طرز فکرتون ضد  زنه ارزش ی دخترو ب پرده میدونید و حتی حاضر نیستید قبول کنید زن حق داره نیا ...

عزیزم درسته هرکسی حق داره عقیده خودشو داشته باشه و اون عقیده باید از جانب بقیه محترم شمرده بشه...ولی من به شدت توصیه میکنم لااقل تو این جامعه طرز فکرتونو یکم تغییر بدین بخاطر ارامش خودتون البته...اینو خواهرانه گفتم..چون حس میکنم سنتون کمه 

چرا فکر میکنی گناهه؟ تو ی انسانی و حق داری نیازای عاطیفتو و جنسیتو با کسی ک عاشقشی برطرف کنی حالا حت ...

اگه شما به این ۴ تا چرت و پرت عربی به قول خودتون اعتقاد ندارین دلیلی نداره عقایدتونو و نظر شخصیتونو تو مخ یکی دیگه ام بکنین از صحبتای اسی معلومه که به این چیزا معتقده

عرضی نیست...
قبلا نامزد داشته مدت کوتاه  ولی رابطه زناشویی نداشتن

بخاطر همین قیدش بزن چون الان به تو نیازداره  و وقتی بهت رسید ازت سرد میشه و همش به یاد عشق قبلیشه دقیقا بلایی که سرمن اومد

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
ارزش دختر به بکارتش  نیست ولی بکارت یه دختر بسیار ارزشمنده  مردها تو قالبهای زیبا به اسم ...

عزیزم یعنی میگی زن باید نیاز جنسیشو سرکوب کنه؟ بابا دخترا هم نیاز دارن و لذت میبرن چرا فکر میکنی لذت فقط برای پسره ؟ ی دختر حق داره نیاز بدنشو برطرف کنه 

روشنفکر نشدن این آقا پسرای گل با شعارای دروغشون مغز دخترامونو منحرف کردن..ته ته دل هر دختری اینه که ...

عزیزم بعضی دخترا هم میخوان ب عنوان ی انسان نیاز بدنشو برطرف کنن ولی با لفظ بد مورد خطاب قرار نگیرن این نیاز هر دختر و پسریع و دو نفر باهم دوستن و عاشق همن و میخوان باهم این نیازو برطرف کنن دختر باید پردشو حفظ کنه که بشه نماد پاکی؟ پاکی ب اینه ک ادم حتی با عشقشم رابطه جنسی نداشته باشه؟ 

2706