2726
عنوان

مخالفت خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 1699 بازدید | 133 پست
بستگی داره خاستگار دیدم‌گفته برام این قضیه مهم نیست ولی ادمه دیگه یهو دیدی عاشق یکی شدی ک براش مهمه

من خودم برام مهم نیست  اما منظورمم این نیست که دختر بی بند و بار باشه و هی دوس پسر عوض کنه اما واقعا خیلی از پسرا توی دوستی میگم مهم نیست اما به وقت ازدواج براشون مهم میشه اما هستن پسر هایی که واقعا براشون مهم نیست به نظرم صداقت خیلی مهم تر تو رابطه تا مساعل دیگه

الهی به امید خودت
مگه ارزش ی دختر به پردشه؟بابا جمع کنید این تفکرارو

ارزش دختر به بکارتش  نیست ولی بکارت یه دختر بسیار ارزشمنده 

مردها تو قالبهای زیبا به اسم فمنیسم یا ازادی زن  ذهن شما و امثال شما را شستشو دادن تا از دخترها سواستفاده جنسی بکنن و زن و نجابتش را به قهقهرا بکشونن

امان از سادگی 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا اینطور نیست خانوادت شده از هر طریق میخوان تورو سست کنن ک پاپس بکشی اگه واقعا احساس میکنی دوستداشتن هر دو واقعیه ب طرف بگو صد بار بیاد بره تا پدرتو راضی کنه وسلام توام واستا یرا اون چیزی ک میخوای

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗
2728
[QUOTE=115939606]علت مخالفت مامان بابات چیه؟[/QUO قبلا یه مدت کوتاه نامزد داشته  بدون رابطه&n ...

حالا ازکجا میدونی بدون رابطه بوده همونطور که با شما ارتباط داشته با اون هم میتونسته داشته باشه

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
من خودم برام مهم نیست  اما منظورمم این نیست که دختر بی بند و بار باشه و هی دوس پسر عوض کنه اما ...

درسته من خودمم برام‌این موضوع مهم نیست ولی کم پیدا میشن دیگه دختر بگه فرهنگ باید عوض شه عوض نمیشع

❤❤❤ریپلای❤❤❤
[QUOTE=115939606]علت مخالفت مامان بابات چیه؟[/QUO قبلا یه مدت کوتاه نامزد داشته  بدون رابطه&n ...

رابطتون چه جوری پیش رفت ؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
حالا ازکجا میدونی بدون رابطه بوده همونطور که با شما ارتباط داشته با اون هم میتونسته داشته باشه

چون هم سنتی رفته جلو 

و هم شناسنامش پاکه 

حتی خانوادش با مامانم هم تماس گرفتن

خب خانوادتون با این اقا پسر ی مدت در ارتباط باشن و رفت و امد کنن تا بیشتر بشناسن و ان شاالله که پدرت راضی میشه 

الهی به امید خودت
چون هم سنتی رفته جلو  و هم شناسنامش پاکه  حتی خانوادش با مامانم هم تماس گرفتن

یعنی خواستگاری شما سنتی نیست ؟

دوس بودی باهاش ؟

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
رابطتون چه جوری پیش رفت ؟

اون حسش به من خیلی بیشتر 

من به خاطر خانواده نمیتونم زیاد اصرار کنم‌ چون قبلا زیاد اصرار کردم ، مادرم تپش قلب گرفته

اوایل خودمم مخالف بودما ولی هر بار هی اصرار کرد که پدرمادرتو ببینم ، راضیشون کن ، منم کم کم عاشقش شدم 

چون باهاش بد هم حرف میزدم ناراحت نمیشد 

یعنی خواستگاری شما سنتی نیست ؟ دوس بودی باهاش ؟

نخیر به من گفت همون اول من رفتم به خانوادم گفتم مخالفت کردن

منم بهش گفتم خانوادم مخالفن نمیشه، 

هی اومد گفت تو رو خدا راضی شون کن یه بار منو ببینن 

انقدر گفت که دیگه احساس کردم علاقش واقعیه 

بعد دیگه کم کم دوست داشتنم بیشتر شد

نخیر به من گفت همون اول من رفتم به خانوادم گفتم مخالفت کردن منم بهش گفتم خانوادم مخالفن نمیشه،  ...

خب دیگه پس خواستگاری شما هم سنتی بوده دقیقا مثل قبلی

من واقعا فکر نمیکنم این مریضیه. درست بدن هر آدمی پال خودشه و هرطور میخواد درموردش تصمیم میگیره. ولی ...

واقعا طرز فکرتون ضد  زنه ارزش ی دخترو ب پرده میدونید و حتی حاضر نیستید قبول کنید زن حق داره نیازاشو برطرف کنه خودتون ب فرهنگ مردسالاری دامن میزنید

خوب منم حرفم همینه که میگم اینحا خارج نیست و مردهای ایرانی مثل خارجی ها نمیشن. چون ریشه هامون با هم ...

ولی شما میگی باید ما طبق دین رفتار کنیم؟ حتی اگه اشتباه باشه نمیزاری حتی پسر خودت انسانی ب ی دختر نگاه کنه و ارزششو ب پردش ندونه  

2706