2737
2734
عنوان

مخالفت خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 1699 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما صادقانه بگو درباره این قضیه اگه پسر داشته باشی باهاش حرف میزنی ک مث مردای ایرانی مریض نشه؟

من واقعا فکر نمیکنم این مریضیه. درست بدن هر آدمی پال خودشه و هرطور میخواد درموردش تصمیم میگیره. ولی این مورد دیگه نه. درسته توی خارج این مساله اصلا چیزخاصی نیست و کاملا عادیه .چون جز فرهنگشونه. ولی همونا هم توی زندگیشون حتما یه اصولی دارن که بهش پایبند هستن که شاید برای ما مهم نباشه. این مورد هم جز اعتقادات و فرهنگ ماست که به نظرم بهش باید پایبند باشیم. حالا چون خارجی ها اهلش هستن ما هم اینکاره بشیم. اونا خیلی رفتارهای مخرب دیگه هم دارن آیا ما هم باید ادای روشنفکری دربیاریم. من به پسرم اجازه نمیدم با همچین دختری ازدواج کنه. 

قبلا نامزد داشته ولی رابطه زناشویی نداشتن

ببین راضی کردن پدرو مادر زیاد سخت نیست وقتی دلیلشون اینه با مادرت حرف بزن یا برو پیش مشاور بعد بخواه با خانوادت صحبت کنه

❤❤❤ریپلای❤❤❤
قبلا نامزد داشته مدت کوتاه  ولی رابطه زناشویی نداشتن

خب این که نشد دلیل منطقی! بگید از خودش شغلش شخصیتش خانوادش تونستید ایراد بگیرید من قانع میشم وگرنه یه نامزدی ناموفق دلیل موجهی برای مخالفت نیست. زن و مرد مطلقه با پسر و دختر مجرد ازدواج میکنن و آب از آب تکون نمیخوره و خوشبخت میشن، ایشون که حتی ارتباط نزدیک هم با نفر قبلی نداشته. شده از یه بزرگتر یا مشاور کمک بگیرید وساطت کنه براتون و تضمین بده مشکلی نیست

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2738
حالا یا مریض یا هر چیز دیگه. مردهایی که  دیگه درگیر این تفکرات نباشن کمه. مردهای ایرانی باز هم ...

خیلی هاشونم ادای روشنفکرارو در میارن کارشون که تموم شد تهش به مادرشون میگن دنبال ی دختری باشن ک ...

الهی به امید خودت
من واقعا فکر نمیکنم این مریضیه. درست بدن هر آدمی پال خودشه و هرطور میخواد درموردش تصمیم میگیره. ولی ...

متاسفانه دخترامون خیلی روشنفکر شدن پسرامون نه.تعادل بهترین چیزه

❤❤❤ریپلای❤❤❤
خیلی هاشونم ادای روشنفکرارو در میارن کارشون که تموم شد تهش به مادرشون میگن دنبال ی دختری باشن ک ...

بستگی داره خاستگار دیدم‌گفته برام این قضیه مهم نیست ولی ادمه دیگه یهو دیدی عاشق یکی شدی ک براش مهمه

❤❤❤ریپلای❤❤❤

خوب منم حرفم همینه که میگم اینحا خارج نیست و مردهای ایرانی مثل خارجی ها نمیشن. چون ریشه هامون با هم فرق میکنه. 

خب این که نشد دلیل منطقی! بگید از خودش شغلش شخصیتش خانوادش تونستید ایراد بگیرید من قانع میشم وگرنه ی ...

خانوادم میگن تو چه دختر عوضی هستی 

که از همچین ادمی خوشت اومده😔

به نظر شما من واقعا عوضیم؟؟

یا هیچ دختری حاضر به اینجور ازدواج نیست؟؟

من از نظر شغل و محیط کار خیلی میشناسمش

2706