2733
2734
عنوان

مخالفت خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 1699 بازدید | 133 پست
مگه ارزش ی دختر به پردشه؟بابا جمع کنید این تفکرارو

ارزش دختر به پرده اش نیست من در حد دیدگاه و تربیت خانوادگی خود استارتر راه حل دادم که این مسایل رو گناه میدونه. عقیده خودم شاید اصلا این نباشه. یکم منعطف باشید همه جور آدمی با همه جور عقایدی اینجا زندگی میکنن

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا فکر میکنی گناهه؟ تو ی انسانی و حق داری نیازای عاطیفتو و جنسیتو با کسی ک عاشقشی برطرف کنی حالا حت ...

معنیش هرچی باشه عرف جامعمونه.منم با کسی ک عاشقش بودم‌ازادانه در ارتباط بودم و با حلال و حرومش کار نداشتم ولی بچگیه حماقته.شاید فردا پس فردا عاشق یکی دیگه شد و اون ادم روشن فکر نبود 

❤❤❤ریپلای❤❤❤
2731
یعنی شما میگید ی دختر حتما باید ایده ال مرد ایرانی مریض باشه؟ خب مردا تفکراتشونو تغییر بدن

حالا یا مریض یا هر چیز دیگه. مردهایی که  دیگه درگیر این تفکرات نباشن کمه. مردهای ایرانی باز هم برمیگردن به همون ریشه ها. چون توی وجودشون نهادینه شده.

حالا یا مریض یا هر چیز دیگه. مردهایی که  دیگه درگیر این تفکرات نباشن کمه. مردهای ایرانی باز هم ...

شما صادقانه بگو درباره این قضیه اگه پسر داشته باشی باهاش حرف میزنی ک مث مردای ایرانی مریض نشه؟

خب از ی جایی باید شروع شه صادقانه بگو شما خودت حاضری پسرتون با دختری ک باکره نیست ازدواج کنه؟

بستگی ب دخترش داره.بعدشم دوست دارم پسرم با کسی ازدواج کنه ک عاشقشه مثل خودم

❤❤❤ریپلای❤❤❤
2738
چند سالتونه  مجردین؟

من ده ماهه عقد کردم

سی و سه سالمه

واقعا فهمیدم که ب جز پدر و مادرم کسی دلسوز من نیست.و خیلیا رو دوست داشتم و چند تا دوست پسر فابریک داشتم که رفتن یا من ترکشون کردم و حالا هیچ حسی ب هیچکدومشون ندارم و حاضرم واسه شوهرم بمیرم

خب از ی جایی باید شروع شه صادقانه بگو شما خودت حاضری پسرتون با دختری ک باکره نیست ازدواج کنه؟

ب هرحال مطمئن میشم ک با عالم و ادم نبوده باشه.وگرنه ی اشتباه ی ندونم کاری باشه مشکلی نیست

❤❤❤ریپلای❤❤❤
دوستان برا منکه رعایت میکنم خیلی سخته وایلا خداروشکر روابط احساسمون عمق داره خیلی ولی از نظر فیزیکی ...

دلیل مخالفت خانوادت چیه خب عزیرم

خانواده من مخالف بودن ولی دلیلای مسخره داشتن

❤❤❤ریپلای❤❤❤
من ده ماهه عقد کردم سی و سه سالمه واقعا فهمیدم که ب جز پدر و مادرم کسی دلسوز من نیست.و خیلیا رو دو ...

اهان به سلامتی

اخه من نمیتونم هر کاری کنم ترکش برام سخته

قبلا نامزد داشته بخاطر همین نمیزارن ازدواج کنیم

دوستان برا منکه رعایت میکنم خیلی سخته وایلا خداروشکر روابط احساسمون عمق داره خیلی ولی از نظر فیزیکی ...

عزیزم نگفتی علت مخالفت خانواده ها چیه؟ الان مشکل اونه نه روابط شمادوتا

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2706