2703
2553
عنوان

مخالفت خانواده

1694 بازدید | 133 پست

بچه ها من و خواستگارم 

به خاطر مخالفت های بیش از اندازه ی خانوادم و علاقه ی خواستگارم ، تدریجی دچار وابستگی شدید شدیم که یکم به گناه هم افتادیم 😔 من اهل رعایت محرم و نامحرم هستم ، ایشون هم همین طور 

ولی نمیدونم چرا انقدر در مقابل ایشون سست شدم 😔

چیکار کنم ؟؟ لطفا کمکم کنید

مخالفت های خانواده نمیزارن ما ازدواج کنیم من موندم چیکار کنم ، با این عمق احساس😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خوب تو مملکتی ما زنوگی میکنیم همینه  اکثرا سنگ جلو پا جونا میدازن. ولی فک نمیکنن چه اسیبی بهشون میزن .گناهش گردن اونا که باعث بانیشن. شما هم خودتو کنترل کن 

خسته از همه ی آدما . ونیاز مند بهشون. فقط دخترام  
2714

حالا که گناه کردی اگه خودتو خدای نکرده تباه نکردی، دیگه بیشتر ادامه نده . چون اگه یه مرد به کسی علاقمند باشه هیچوقت هیچوقت مرتکب گناه نمیشه. اولین کسب که بعدها بهت بدبین میشه و سرکوفت و تهمت و هزار یک چیز دیگه،همین آقاست که قراره شوهر ایندت باشه. اینجا که خارج نیست.

اگه در حدی ارتباط داشتید که دیگه دختر نیستید جدی تر با خانواده ها صحبت کنید و سعی کنید با دلایل منطقی و محترمانه رضایتشون رو بگیرید. اگه ارتباط غیر این بوده توبه کنید و دیگه انجام ندید و صبوری کنید تا شرایط بهتر بشه و خانواده ها کوتاه بیان یا هرچی خدا صلاح دونست

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
چرا فکر میکنی گناهه؟ تو ی انسانی و حق داری نیازای عاطیفتو و جنسیتو با کسی ک عاشقشی برطرف کنی حالا حت ...

فقط چهارتا چرت و پرت عربی نیست که،اینجا ایرانه و این کارها برای یه دختر هزار و یک‌مکافات داره.لطفا تحریک و تشویقش نکن

فقط چهارتا چرت و پرت عربی نیست که،اینجا ایرانه و این کارها برای یه دختر هزار و یک‌مکافات داره.لطفا ت ...

یعنی شما میگید ی دختر حتما باید ایده ال مرد ایرانی مریض باشه؟ خب مردا تفکراتشونو تغییر بدن

2706