1600
1480
عنوان

مخالفت خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 133 پست
دوستان برا منکه رعایت میکنم خیلی سخته وایلا خداروشکر روابط احساسمون عمق داره خیلی ولی از نظر فیزیکی ...

علت مخالفت خونوادتونگفتی چیه

خدا وکیلی صدتومن میدم دیگه کاربریمو نترکونین😑

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

من واقعا فکر نمیکنم این مریضیه. درست بدن هر آدمی پال خودشه و هرطور میخواد درموردش تصمیم میگیره. ولی ...

ببخشید ولی رفتار های مخرب تو جامعه ما بیداد می کنه حتی بیشتر از کشور های دیگه 

😍خدایا مرسی😍
واقعا طرز فکرتون ضد  زنه ارزش ی دخترو ب پرده میدونید و حتی حاضر نیستید قبول کنید زن حق داره نیا ...

عزیزم درسته هرکسی حق داره عقیده خودشو داشته باشه و اون عقیده باید از جانب بقیه محترم شمرده بشه...ولی من به شدت توصیه میکنم لااقل تو این جامعه طرز فکرتونو یکم تغییر بدین بخاطر ارامش خودتون البته...اینو خواهرانه گفتم..چون حس میکنم سنتون کمه 

چرا فکر میکنی گناهه؟ تو ی انسانی و حق داری نیازای عاطیفتو و جنسیتو با کسی ک عاشقشی برطرف کنی حالا حت ...

اگه شما به این ۴ تا چرت و پرت عربی به قول خودتون اعتقاد ندارین دلیلی نداره عقایدتونو و نظر شخصیتونو تو مخ یکی دیگه ام بکنین از صحبتای اسی معلومه که به این چیزا معتقده

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من واسه شبایی که دلم میخواست تنهایی تو خیابونا قدم بزنم اما چون دختر بودم و شهر ناامن بود باید کیو نبخشم؟!
قبلا نامزد داشته مدت کوتاه  ولی رابطه زناشویی نداشتن

بخاطر همین قیدش بزن چون الان به تو نیازداره  و وقتی بهت رسید ازت سرد میشه و همش به یاد عشق قبلیشه دقیقا بلایی که سرمن اومد

ارزش دختر به بکارتش  نیست ولی بکارت یه دختر بسیار ارزشمنده  مردها تو قالبهای زیبا به اسم ...

عزیزم یعنی میگی زن باید نیاز جنسیشو سرکوب کنه؟ بابا دخترا هم نیاز دارن و لذت میبرن چرا فکر میکنی لذت فقط برای پسره ؟ ی دختر حق داره نیاز بدنشو برطرف کنه 

روشنفکر نشدن این آقا پسرای گل با شعارای دروغشون مغز دخترامونو منحرف کردن..ته ته دل هر دختری اینه که ...

عزیزم بعضی دخترا هم میخوان ب عنوان ی انسان نیاز بدنشو برطرف کنن ولی با لفظ بد مورد خطاب قرار نگیرن این نیاز هر دختر و پسریع و دو نفر باهم دوستن و عاشق همن و میخوان باهم این نیازو برطرف کنن دختر باید پردشو حفظ کنه که بشه نماد پاکی؟ پاکی ب اینه ک ادم حتی با عشقشم رابطه جنسی نداشته باشه؟ 

8
عزیزم درسته هرکسی حق داره عقیده خودشو داشته باشه و اون عقیده باید از جانب بقیه محترم شمرده بشه...ولی ...

یعنی میگید همرنگ جامعه شم و بازم طرز فکر جامعه ضد زن باقی بمونه؟ شما از خودتونم نمیخواید شروع کنید ته فکرتون اینه که دختر  مثل کالا میمونه ک اگه پرده نداشته باشه دست دومه 

عزیزم بعضی دخترا هم میخوان ب عنوان ی انسان نیاز بدنشو برطرف کنن ولی با لفظ بد مورد خطاب قرار نگیرن ا ...

اگه مطمئن باشه که واقعا اون طرفم عاشقشه که خب این دیگه ب خودش مربوطه ولی انصافا اسم هر دوستی بی سرو تهی رو عشق نذاریم...راحت بگن هوس اسم عشقو به گند نکشن 

عزیزم بعضی دخترا هم میخوان ب عنوان ی انسان نیاز بدنشو برطرف کنن ولی با لفظ بد مورد خطاب قرار نگیرن ا ...

شما چند سالتونه که اینقد تند میرین یه خورده آرومتریه جایی ضررشو میبینی که فکرشم نمیکردی

در این درگه،که،گه گه،که،که وکه،که، شود ناگه مشو غره ز امروزت که از فردا نه آگه
اگه مطمئن باشه که واقعا اون طرفم عاشقشه که خب این دیگه ب خودش مربوطه ولی انصافا اسم هر دوستی بی سرو ...

بازم به خودشون مربوطه دو نفر اصلا هیچ عشقی بینشون نیست ولی نیاز ب س ک س  دارن و اتفاقا خیلی شرف دارن به زن های خرابی که زن دوم یا صیغه مرد متاهل میشن

1563
یعنی میگید همرنگ جامعه شم و بازم طرز فکر جامعه ضد زن باقی بمونه؟ شما از خودتونم نمیخواید شروع کنید ت ...

ن نظر من فقط مختص دختر خانوما نیس این عقیده رو در مورد پسرا هم دارم گلم... حالا مساله عرف و دین رو هم که بزاریم کنار هم به دلایل روحی و هم پزشکی بهتره این چنین روابطی تو چهارچوب باشه 

بخاطر همین قیدش بزن چون الان به تو نیازداره  و وقتی بهت رسید ازت سرد میشه و همش به یاد عشق قبلی ...

عذر میخوام میشه در حقم خواهری کنی بیشتر بگی 

چند سالته ؟

رابطه ی همسرت عاشقانه بوده با قبلی ؟

این خواستگار من با یکی از فامیلای دئرشون عقد کوتاه میکنه 

میگه نپسندیدن همو .البته میگه یکبار هم دختررو زده

به خاطر سردی و بی علاقگی دختر 

1578