1600
1541
عنوان

مخالفت خانواده

1618 بازدید | 133 پست

بچه ها من و خواستگارم 

به خاطر مخالفت های بیش از اندازه ی خانوادم و علاقه ی خواستگارم ، تدریجی دچار وابستگی شدید شدیم که یکم به گناه هم افتادیم 😔 من اهل رعایت محرم و نامحرم هستم ، ایشون هم همین طور 

ولی نمیدونم چرا انقدر در مقابل ایشون سست شدم 😔

چیکار کنم ؟؟ لطفا کمکم کنید

مخالفت های خانواده نمیزارن ما ازدواج کنیم من موندم چیکار کنم ، با این عمق احساس😔

دلیلش چیه 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

خوب تو مملکتی ما زنوگی میکنیم همینه  اکثرا سنگ جلو پا جونا میدازن. ولی فک نمیکنن چه اسیبی بهشون میزن .گناهش گردن اونا که باعث بانیشن. شما هم خودتو کنترل کن 

خسته از همه ی آدما . ونیاز مند بهشون. فقط دخترام  
1546

حالا که گناه کردی اگه خودتو خدای نکرده تباه نکردی، دیگه بیشتر ادامه نده . چون اگه یه مرد به کسی علاقمند باشه هیچوقت هیچوقت مرتکب گناه نمیشه. اولین کسب که بعدها بهت بدبین میشه و سرکوفت و تهمت و هزار یک چیز دیگه،همین آقاست که قراره شوهر ایندت باشه. اینجا که خارج نیست.

اگه در حدی ارتباط داشتید که دیگه دختر نیستید جدی تر با خانواده ها صحبت کنید و سعی کنید با دلایل منطقی و محترمانه رضایتشون رو بگیرید. اگه ارتباط غیر این بوده توبه کنید و دیگه انجام ندید و صبوری کنید تا شرایط بهتر بشه و خانواده ها کوتاه بیان یا هرچی خدا صلاح دونست

1432
چرا فکر میکنی گناهه؟ تو ی انسانی و حق داری نیازای عاطیفتو و جنسیتو با کسی ک عاشقشی برطرف کنی حالا حت ...

فقط چهارتا چرت و پرت عربی نیست که،اینجا ایرانه و این کارها برای یه دختر هزار و یک‌مکافات داره.لطفا تحریک و تشویقش نکن

فقط چهارتا چرت و پرت عربی نیست که،اینجا ایرانه و این کارها برای یه دختر هزار و یک‌مکافات داره.لطفا ت ...

یعنی شما میگید ی دختر حتما باید ایده ال مرد ایرانی مریض باشه؟ خب مردا تفکراتشونو تغییر بدن

1601
مگه ارزش ی دختر به پردشه؟بابا جمع کنید این تفکرارو

ارزش دختر به پرده اش نیست من در حد دیدگاه و تربیت خانوادگی خود استارتر راه حل دادم که این مسایل رو گناه میدونه. عقیده خودم شاید اصلا این نباشه. یکم منعطف باشید همه جور آدمی با همه جور عقایدی اینجا زندگی میکنن

چرا فکر میکنی گناهه؟ تو ی انسانی و حق داری نیازای عاطیفتو و جنسیتو با کسی ک عاشقشی برطرف کنی حالا حت ...

معنیش هرچی باشه عرف جامعمونه.منم با کسی ک عاشقش بودم‌ازادانه در ارتباط بودم و با حلال و حرومش کار نداشتم ولی بچگیه حماقته.شاید فردا پس فردا عاشق یکی دیگه شد و اون ادم روشن فکر نبود 

❤❤❤ریپلای❤❤❤
یعنی شما میگید ی دختر حتما باید ایده ال مرد ایرانی مریض باشه؟ خب مردا تفکراتشونو تغییر بدن

حالا یا مریض یا هر چیز دیگه. مردهایی که  دیگه درگیر این تفکرات نباشن کمه. مردهای ایرانی باز هم برمیگردن به همون ریشه ها. چون توی وجودشون نهادینه شده.

1547