2737
2734
عنوان

لکه بینی در بارداری

47 بازدید | 7 پست

الان 10روزه لکه بینی دارم.2روز بود قطع شده بود.الان دوباره از صب همونجوريم.شيافم 5تا استفاده کردم.دکتر گفته شنبه برم پیشش.من مجبورم تو روز یکم فعالیت داشته باشم.لکه بینی بدون درد خطرناکه?خیلی استرس دارم.ممکنه مشکلی نباشه?بهم گفت مواظب باش ولی نگفت استراحت مطلق.الان 7هفتمه.تجربه ای ندارین?

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸
فقط استراحت عزیزم بذار اول کلا قطع بشه بعد فعالیت داشته باشی بهتره

دانشگاه می رم آخه.واقعا مجبورم.خیلی ميترسمممم

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من باردار ک بودم پیاده روی بدتر کرد اوضامو خیلی مواظب باش صدا قلبشو شنیدی؟

ن هفته دیگه تازه می رم تو 8هفته.اون موقع گفت بيا

در هرصورت خیلی مراقب باش چون هنوز دلیل لک بینیتو نمیدونی

برام. دعا کنيد

2738