2733
2734
عنوان

خانما بیاین لطفا

96 بازدید | 11 پست

سلام دوستان یه سوال ارده و شیره خیلی چاق میکنه؟من برام لازمه بخورم میسازه فقط میترسم چاق بشم چون الانم اضافه وزن دارم نمیخوام نمیدونم چیکار کنم

میشه لطفا برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستین🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم 

ولی منم اضافه وزن دارم ی نفر گفت لاغرا رو چاق میکنه 

چاقا رو لاغر باعث میشه طولانی مدت سیر بمونی البته کم بخور من تو هفته دوبار میخورم اونم ۲ تا ق غ ارده یکی شیره

بی عشق نشاط و طرب افزون نشود♥️بی عشق وجود خوب و موزون نشود
2731
آره عزیزم هرروز بخورم چاق میکنه؟اگه مثلا یکی دو روز یه بار بخورم چی؟

ببین خوب زنجفیل بخور واسه گرمی مویز بخور کشمش پلویی بخور همه اینا گرمیه چاق میکنه اما کم تر اون رو هم اگر توهفته یکی دوبار بخوری خیلی چاق نمیکنه

2738
ببین خوب زنجفیل بخور واسه گرمی مویز بخور کشمش پلویی بخور همه اینا گرمیه چاق میکنه اما کم تر اون رو ه ...

ممنون عزیزم میخورم ولی این انرژی رو بالا میبره برام خوبه من اکثرا بدنم سست و بیحاله

به خاطر چاق شدن کم میخوری؟

😑😑😑نهه گفتم ک اضافه وزن دارم 

واسه گرم بودنش میخورم اما خیییلی نمیخورم ک کالریش زیاد باشه دوتا قاشق ارده ی دونه شیره با ۶۰ گرم نان

[QUOTE=115929403]😑😑😑نهه گفتم ک اضافه وزن دارم  واسه گرم بودنش میخورم اما خیییلی نمیخورم ک کالریش زیاد باشه د ...[/QUOTE

منظورم این بود که از ترس چاق شدن کم میخوری؟

[QUOTE=115929403]😑😑😑نهه گفتم ک اضافه وزن دارم  واسه گرم بودنش میخورم اما خیییلی نمیخورم ک کا ...

اره 😅

زیادشم خوب نیست چربه