1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3538782/بیاید-یه-غذای-خوشمزه-عکس?postId=113643268

به عقاید هم احترام بذاریم😊اگر باهام مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظرکنیم. توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم پست و نظر بی ادبانه رو جواب نمیدم.متشکرم🌹
1522

من میخوام تاس کباب با پلو شوید بپزم

تیکر واسه لاغر شدنمه...خدایا ۳سال گذشت و من هنوز چشم انتظارم یه بی بی چک مثبت و یه برگه جواب ازمایش با بتای خوب ببینم ....نمیدونم صلاح کارت چیه....ولی حداقل حالا ک راه ای وی اف را توی زندگیم بازکردی کاری کن بادفعه اول جواب بگیرم ..خواهش میکنم خدای مهربون ...توانقدر بزرگی ک میدونم منو به همه ارزوهام میرسونی ....بچها لطفا واسه نی نی دارشدنم قبل عید ۹۹دعاکنید ....
8

من ژله انار درست کردم از برش خورده اش عکس ندارم حیف 

خدای مهربونم  منتظر یسری هستم که پس از عسر بهمون وعده دادی 💖💖💖            دلخوشی های بعضیام کوچیکه،مثلا با علط املایی گرفتن از کاربرا انقدر دلشون شاد میشه  که انگار دنیارو بهشون دادن 😂😂خب عزیزم واسه کسی که تند تایپ میکنه وقتی دوتا حرف نزدیک هم باشن مثل (ا)و(و)امکان اینکه دستت اشتباهی بخوره وجود داره یا مثلا نقطه ی حروفو نذاری 😂😂😂ولی عیب نداره فکر کن کارت درسته تونستی طرفو ناک اوت کنی تو بحث 😂😂😂😂😂

نونمون تموم شده حال ندارم برم بگیرم ضعف کردم

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
1645