2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ایرانسل منم هر چی می گیرم اصن به صرفه نیست

فقط نامحدودای شبانه اش خوبه برا وقتایی که کلس چیز میز میخوام دان کنم ولی برا مصرف معمول روزانه و نت گردب و سرچ و اینا، پول خون می گیرن به خدا

۳ گیگ ۱۶ تومن خیلی رو مخمه😑😑

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2728
قیمتشم میشه بگید

۲۴گیگ ۳ماهه ۵۵تومن

ای ضامن آهو واسطه من بین خدایم بشو تا حکمتم را در این ببیند که من هم طعم لذت بخش مادری را بچشم ...‌‌‌‌....‌بالاخره بعد از ده سال در تاریخ۱۴۰۲/۶/۹ مثبت شدم و مادرشدم خدایاشکرت
والا ایرانسل منم هر چی می گیرم اصن به صرفه نیست فقط نامحدودای شبانه اش خوبه برا وقتایی که کلس چیز م ...

تو ک‌میخای ۳گیگ بگیری برای یکماه خوب ۵۵بده یا ۶۰برای ۳ماه ۲۴گیگ بهت میده 

ای ضامن آهو واسطه من بین خدایم بشو تا حکمتم را در این ببیند که من هم طعم لذت بخش مادری را بچشم ...‌‌‌‌....‌بالاخره بعد از ده سال در تاریخ۱۴۰۲/۶/۹ مثبت شدم و مادرشدم خدایاشکرت
2738
تو ک‌میخای ۳گیگ بگیری برای یکماه خوب ۵۵بده یا ۶۰برای ۳ماه ۲۴گیگ بهت میده 

۲۰ گیگ داره شصت تومن، سه ماهه

یعنی چی؟

یعنی اگه من بخوام ماهی فقط سه گیگ مصرف داشته باشم (۱۶ تومن) مصرف سه ماهه من چقدر میشه؟

۳+۳+۳= ۱۶ +۱۶+۱۶= ۴۸ تومن

ولی این داره ۲۰ گیگ میده شصت تومن! که سر سه ماه تموم میشه مهلتش، و از اونجایی که من تو خونه به وای فای وصلم و نت گوشی مصرف نمی کنم اصن اونقدر مصرف نت ندارم که همچین بسته ای برام مقرون به صرفه باشه

به دردم نمی خوره

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!