2410
2553
عنوان

به نظرتون مطرح كنم يا حرفشو نزنم ديگه؟ كمككك

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
چون نداره اگه داشت مثل ادم خودش میومد جلو حرفش میزد یا میشد یا نه با دلیل ن اینکه دختر طفلک بزاره تو ...

خب عزیزم استارتر خودش گفت هردومون گفتیم نمیشه و کات کردیم. حالا دوباره دوست داره درگیرش شه که دلیل بر بی لیاقتی اون اقا نیست. محترمانه جواب نه نشید و محترمانه کنار رفت. اصلا دلش میخواد ویراژ بده! حساس شدن ندار

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
شمارشو ندارم اصلا اون شب برا اولين بار از نزديك ديدمش عكس هامو ديده بود

فکر کنم دنبال توجه از جانب شما بوده

هرچی که بین منو اون بود  از جنس گنـــاه شــد  اون دنیاهم تبـــاه شد‌...
2714
خب عزیزم استارتر خودش گفت هردومون گفتیم نمیشه و کات کردیم. حالا دوباره دوست داره درگیرش شه که دلیل ب ...

میدونم گلی من نظر خودمو گفتم شناختی ن از اون اقا دارم ن اسی ،ان شاءالله هرچی خیرشونه پیش بیاد ولی از اینکه یه دختر شروع کننده یه رابطه باشه خوشم نمیاد 

میدونم گلی من نظر خودمو گفتم شناختی ن از اون اقا دارم ن اسی ،ان شاءالله هرچی خیرشونه پیش بیاد ولی از ...

منم خوشم نمیاد. ولی یهویی از شما پرسیدم چون تا یه چیزی میشه میگیم ولش کن لیاقت نداره! 😃

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
عزبزم خودت جواب خودت دادی پسری که شرایط مالی تو واسش مهم باشه چه ارزشی داره اخه

نه عزيزم الان خود برادرم خيلي وقتا فكر ميكنه دختري براي پول بهش معرفي شده

مردا هم همينن احتمالا فكر كرده دوستم چون وضعش خوبه خواسته دوستشو معرفي كنه

خب عزیزم استارتر خودش گفت هردومون گفتیم نمیشه و کات کردیم. حالا دوباره دوست داره درگیرش شه که دلیل ب ...

عزيزم من با زندگي خودم لج نداره

حس كردم پشيمون شده كه همنطوري كه گفتم با موقعيت بالايي كه داره اونطوري ويراژ ميداد

اره باهاش مطرح ميكنم  من با زندگي خودم لج ندارم چون پسر مطمين و خوب كم پيدا ميشه به خود پسره ك ...

اگه خوبه از دستش نده خعلی زندگیا سخت شده پسرا خیلی بد شدن

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

نظر من اگه ارزشش رو داره یه نخی بده به همون واستون اگه مطمعنی هستش بگو بهش به پسره  بگه حیفه شما جفتتون خیلی خوبین و بهم میییان یبار دیگه بخوای میتونم قرار بزارم

2706