2733
2734

من يكي از دوستام يه نفر برا ازدواج معرفي كرد شرايطمون خيلي ميخورد و ظاهرا هم پسنديديم همو تا فهميديم كه دو ماه بزرگترم من از اون آقا

هم اون و هم من گفتيم نميشه

تو يه عروسي بيرون تالار ديدم اون آقا رو اصلا نگاه نكردم انگار نديدمش

بعد دنبال عروس رفتني هي ويراژ ميداد ميپيچيد جلو ما

تا حديكه بقيه فاميلا ميگفتن خيلي بد ميرفت پسره داشت ميزد به شما

به نظرتون با دوستم مطرح كنم دوباره ببينم چي ميگه؟

مطرح کنی که چی بشه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دو ماه ک چیزی نیست با خودش مطرح کن من خواهر شوهرای خواهرم یکیشون ۷ سال یکیشون ۵ سال بزرگتره با خوده اقا مطرح کن ب بهونه اینکه چرا انقد تابلو بازی درمیاوردی

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2738
اخه دو ماه چيزي نيس وقتي فكر كردم پسره هم خيلي خودنمايي ميكرد اون شب

به خودت نگیر. اگر نظرش عوض شده باشه خودش میاد خواستگاری. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
دوماه چیزی نبوده که بخاطرش کات کردین ولی الان که رفته بزار خودش برگرده نیومد هم لیاقتت نداره اصلا تو ...

چرا همیشه میگیم اون طرف لیاقت نداره؟ 

چرا همیشه میگیم اون طرف لیاقت نداره؟ 

اتفاقا خيلي خوبه وضع ماليشم خوبه

بعد اون شب تازه ديد منو از نزديك

دقيقا ماشين هام هم يكي بود

تازه فهميد ما هم خانواده مرفه ايم

حس كردم پشيمون شده كه با اون موقعيت اجتماعي و اون ماشين هي ويراژ ميداد جلو ما

2706