2726

چن روز از موعدت میگذره

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

من بلدم🖐🏻🖐🏻🖐🏻

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما یه همسایه داریم از چشم میفهمه!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

به من میگن از چشات معلومه بارداری چرا پنهون میکنی .

بعدش میکن کامل از شکمت معلومه که بارداری .

حتی زن عموهام میگفتن چشات فرق دکرده خیلی تابلوعه بارداری .

اما باردار نبودم که 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
خب؟ 😐

تو ی ظرف

ادرار و لکه پاک کن(مایع سفید کننده)باهم قاطی کن.اگر جوشید اومد بالا بارداری.اگرم نه نیستی

البته شنیدم اینو

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
تو ی ظرف ادرار و لکه پاک کن(مایع سفید کننده)باهم قاطی کن.اگر جوشید اومد بالا بارداری.اگرم نه نیستی ...

من خودم امتحان کردم جوشید

دیگ خدا داند

2706