2410
2553

دوستان من سالهای قبل اینجا مشتری زیاد داشتم.بخش عمده زعفرانم رو صادر میکنم ولی درکنارش به دوستان و آشنایان هم میفروشیم فقط به این خاطر که فریب بازار متقلب زعفران رو نخورن و سرشون کلاه نره.

امسال هم زعفران فوق العاده ای دارم که گفتم اعلام کنم تا مشتریهای قبلی یا هرکدوم از دوستان که خواسته باشن سفارش بدن.

قیمت هر مثقال یعنی ۴/۶ گرم ۵۴ تومن. 

برای تحویلش هم با دوستان نی نی سایت که الان چند ساله مشتریم شدن مترو صادقیه قرار میذاریم یا با پست میفرستم براشون. 

به شرط هم میفروشم و اگر رضایت نداشتید میتونید برگردونید. (هرکی ازم خرید کرده، اقوام و آشنایانش هم مشتری من شدن)

الان عکسشو میذارم 

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

این عکس زعفرانمه که ریختمش داخل ظرف و بدون فلاش هم عکس گرفتم که رنگ و کیفیتش کاملا مشخص باشه

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

😍من عاشق زعفرانم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من گرمی ۲۰ میخرم جریان چیه؟

منم به خاطر امثال شماها بار زعفرونمو خرد میکنم که از من بخرید و برام دعا کنید. 

شما داری مثقالی ۹۲ هزارتومن!!! پول میدی عزیزم

اتفاقا همین چند وقت پیش اخبار زعفرانای تقلبی و نشون داد ک با الیاف درست کرده بودن و بعد اسپری زعفران ...

دیدی؟؟ منم دیدم... کو وجدان؟ 

اما خب کیفیتش عالیه اول امتحانش میکنیم بعد خرید میکنیم

من با اطمینان بهت میگم کیفیت این زعفرون رو نداره. خودت امتحان کن

2706