2733
2734
عنوان

جوش بعد از اپیلاسیون

187 بازدید | 9 پست

بچه ها من برای اولین بار سینمو اپی کردم موهم ندارما کرکی بود خیلی کم الان خیلی افتضاحه پره جوشه میترسم جاش بمونه پماد بتامتازون میزنم اونایی که مثه من شدن بیاین بگین رفته جوشا رد نذاشته؟چقد طول کشید؟

برای خوشبختی همه دعاکنیم

رو سینه موم ننداز 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

توکه نداشتی چیوزدی اخه 

جاری من کمرش پرجوش شده بود

دیگه انجام نده پمادوبزن فک نکنم بمونه میره 

من دستموگرفتم روی بازوم خیلی جوش زدامارفت بیشترش چندتایی مونده

دوستای گلم اگه میشه برای خوشبختی زندگیم وسلامتی پسرم یه صلوات بفرستین ممنون میشم    
2738
اشتباه کردم خیلی پشیمونم

اگه هم مو داره 

سعی کن روغن رازیانه یا مورچه اصل گیر بیاری 

بزنی که بره 

الانم عب نداره کم کم میره خودش 

ولی بهتره بند بندازی اونجا 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊