2733
2734
عنوان

کتک زدن مادر شوهر ۷۵ساله😯

| مشاهده متن کامل بحث + 3066 بازدید | 151 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچقدم زنه بدم بوده باشه سنش طوری نیست بی احترامی کنه بهش

آره ولی بهتره زود قضاوت نکنیم، من یبار همچین مساله ای رو زود قضاوت کردم تا آخر عمر خودمو نمیبخشم، تو هر دعوایی باید دید دو طرف چی میگن، ضمنا چشمای ما مرکز دیدن حقیقت نیست، شما و من چ میدونیم شاید پیرزن مثلا داشته خودشو میکشته و عروس مجبور شده برخورد فیزیکی کنه باهاش، مثال می نما، نه حتما این باشه

هیچی نمیشه گفت تا باچشم خودمون ندیدیم

مثلا من یه همسایه دارم بخدا انقد ازعروسش مینالید منم ازعروسه بدم میومد بعدازچندسال همسایگی دیدم بدبخت عروسه تا حمومم میبره مادرشوهرشو ولی دختراش نمیان اصلا بهش سربزنن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2731

یکی از اطرافیان ما یه پیرمرد تنهاس

پسرش پول نداشت خونه بگیره.این پیرمرد پولشو داد بهشون ک خونه بگیرن و گفت از این خونه یه اتاقم به من بدین ک زندگی کنم.بعد از چند مدت عروسش تمام وسایلاشو از خونه انداخت بیرون و گفت دیگ حق نداری بیای خونه من.پولشم بهش پس ندادن 😳

2738

خاله مادرم آخرا عروسش بهش غذا کم میداد ک نره دستشویی، خیلی غذا دوست بود پیرزن،، همش گشنگی کشید مرد،، وقتی مرد چند نفر خواب دیدن عروسش داره بهش غذا میده اونم انگشتا یا دست عروسش هم میخوره 

ای خدااا چقد راحت قضاوت میکنید

قبول دارم اون مدل آدما فراوونن

ولی یک درصد به این فکر کن شاید این پیرزن قصدداشته عروسه رو بدنام کنه..خودش اومده بیرون

من چون خیلی اطرافم دیدم دیگه اصلا قضاوت نمیکنم

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2706