2726
عنوان

کتک زدن مادر شوهر ۷۵ساله😯

3066 بازدید | 151 پست

اینا الان خاله و خواهر زادن مثلا!بعد دختره روستایی بود  گرفتنش..خلاصه اینا باهم زندگی میکنن چون خونهه به اسم مادرس و یه اتاق داره ک همه چی توش هس .گاز و یخچال.با اینکه تقریبا کوره ولی با هر بدبختی خودش غذاشو درست میکنه و ظرفاشو میشوره.حالا یکی از فامیلا گفت از دره خونشون رد شدم دیدم پیرزنه دم دره گفته دستام چرب بوده رفتم تو سینک دستامو بشورم عروسه منو انداخته بیرون و کتکم زده!!پیرزنه ۷۵ساله کورو بندازی بیرون از خونه اونم خونه خودش!!اینا اسمشون چیه بنظرتون؟جاشون جهنم نیست؟انتظارم دارن عاقبت به خیر بشن؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه اشغالي بوده يارو😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

زود قضاوت نکنیم! 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

وای خدای من 😧😧😧😧😧دستت بشکنه دختر الهی 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706