2726

من فعلا ی چیزایی نوشتم 

ببین ی ست ۱۹تیکه و ۳تا ست ۵تیکه بخر

تشک وتشکچه وبالش وپتونازک‌وکلفت.لباس گرم اگه زمستون بیاد.لگن حمام ووان‌حمام وصندلی بچه.شامپووصابون پودربچه پستونک شیشه شیر 

ب منم بگید کامل شد؟؟؟

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تخت ضروریه؟

عزیز کالسکه تخت واجب نیس بستگی ب وضع مالی خودت داره من شاید بگیرم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
من فعلا ی چیزایی نوشتم  ببین ی ست ۱۹تیکه و ۳تا ست ۵تیکه بخر تشک وتشکچه وبالش وپتونازک‌وکلفت.ل ...

پودر بچه و صابون استفاده نكن كه گلم 

پودر تالك هم سرطان و هم آسم زاس 

صابون هم خيلي قوي و قلياييه براي پوست نيني 

شامپو بدن ماستلا استفاده كن

پودر بچه و صابون استفاده نكن كه گلم  پودر تالك هم سرطان و هم آسم زاس  صابون هم خيلي قوي ...

مرسی ک گفتی

حوله یادت رفت

عکس ان تی نی نی برام‌میفرسی؟من هرچی نگاه میکنم شبیه منه فرم سرش خخخخ

رختخواب شامل تشک و بالش خیلی خیلی نااازک( اون روزهای اول که اصلا بالشتم نمیخواد) و پتوی گرم و سبک ..

لباسهای سایز صفر و یک .. جوراب . اگه زمستون دنیا میاد جوراب شلواری و سرهمی‌ گرم ( برای دکتر بردنهای اولیه) 

پوار بینی..تب سنج. شامپو و شامپو بدن. لیف نرم و نخی.. حوله . دورپیچ .. خشک کن .. تشک تعویض .دستمال مرطوب برای تمیز کردن پای بچه ( گاهی نیازه و جون نداری ببری بشوریش) .. پستونک سایز صفر. شیشه .. 

تخت پارک با تخت کنار مادر تا یکسالگی ( و اگه مثل من بچت تا سه سالگی پیشت باشه ) به درد میخوره..

صندلی غذا اصلا به درد من نخورد .. اصلا نشست توش. روروئکم همینطور خیلی کم استفاده شد. راکر هم به درد من نخورد.. گهواره برقی هم همینطور.. به درد نخورد .

کالسکه عالیه.. خیلی به درد بخوره .. یه مدل سبک بگیر که راحت بتونی حمل و نقل کنی.. کریر برای ماههای اول تا شش ماهگی خوبه.. به خصوص اگه سفر برید یا مهمونس .. بچه جای معین داره و اذیت نمیشه.. 

اسباب بازی در حد جغجغه بخر براش.. چون الان دیگه هر روز یه مدل جدید میاد و بچه ها ذوق اینو دارن هر بار برن بیرون یه چیزی بخرن .. اون بیشتر به دلشون میچسبه تا اینکه چشم باز کنن ببینن همه چی تو اتاقشون هست . اونها تکرارین براشون.

بازم یادم بیاد میگم

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
من فعلا ی چیزایی نوشتم  ببین ی ست ۱۹تیکه و ۳تا ست ۵تیکه بخر تشک وتشکچه وبالش وپتونازک‌وکلفت.ل ...

از من به شما نصیحت ار این پکهای چند تیگه نخرید خیلی تیکه های به در نخور دارن مثل روسری سر و کلاه معمولی و کلاه بند دار و جوراب و دستکش.. توی همه ستها  هم هست.. هر چی خواستید بخرید دونخ ای بخرید قشنگ به جنسشون دست بکشید و با دقت انتخاب کنید

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
از من به شما نصیحت ار این پکهای چند تیگه نخرید خیلی تیکه های به در نخور دارن مثل روسری سر و کلاه معم ...

حق با شماست ممنون عزیزم تازه خیلی هم گرونه این جعبه ای ها

2706