2733
2734

من ب محض اینکه ازمایشم مثبت شد همسرم به باباش پیام داد تبریک گفت ک بابابزرگ شده اخه نوه ندارن البته جاریم بچش بهمن ماه ب دنیا میاد

خانواده خودمم همون موقه ها گفتم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لحظه ای ک مثبت شد همسرم سرکار بود

یه هفته بعدش اومد و همون روز رفتیم خونه پدر شوهرم.بهشون گفتیم

خواهرای همسرم از خوشحالی گریه کردن . پدر شوهرمم خیییلی خوشحالی شد

همون شب باز رفتیم خونه پدرم،چون سنم کم بود و روم هم نمیشد بهشون بگم،،شوهرم ب آبجیم تو جمع گفت خاله شدی 😃 اونا هم خیلی خوشحال شدن

ان شالله ب زودی عزیزدلم این لحظه برات اتفاق می افته اصلا ب دلم افتاد

خدا از دهنت بشنوه نا امید کاملم  میخوام برمiuiکنم تروخدا تو بارداری دعات به خدا میرسه منم دعا کنم دیشب انقدزگریه کردم شوهرم کلافه شد از ساعت ۱۰ رفت خوابید

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
2738
خدا از دهنت بشنوه نا امید کاملم  میخوام برمiuiکنم تروخدا تو بارداری دعات به خدا میرسه منم دعا ک ...

عزیزم توام برای من دعا کن 

بتای منم پایینه انگار 

دعا کن همه چی خوب پیش بره خیلی استرس دارم منم

منم برات چندتا صلوات فرستادم ب زودی زود با ی بارداری خوب و موفق مادر بشی

خدا این لحظه رو قسمت همه منتظرا کنه،منم آرزومه همچین روزی،یعنی میشه ای خدا

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
عزیزم توام برای من دعا کن  بتای منم پایینه انگار  دعا کن همه چی خوب پیش بره خیلی استرس د ...

ان شا الله که بارداری سالم و بی خطری داشته باشی  و صحیح و ستلم بچتو بغل کنی و شاهد عاقبت بخیر شدنش باشی

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
2706