2737
2734
عنوان

کدبانوهایه خوشگل میشه کمکم کنید

231 بازدید | 19 پست

بچها من بچم سدماخورده گلوش خلط داره شدید دکتر گفته اصصصصن بو سرخ کرده نباید بیاد پیشه چند تا غدایه خوشمزه بگین نیاز نباشه پیازسرخ کنم دیروز آبگوشت پریروز دمپختک امروز سالاد الویه برا شب واقعا دیگ نمیدونم چی بذارم

آش سوپ یتیمچه خوراک ها

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

عزیزم آب پز کن خب

منم بچهام همین طور شده بودن مثلا ی نمونه

پیاز نگینی کردم ریختم تو قابلمه روش مرغ چیدم و ادویه و.... روغن نریختم گذاشتم مرغ آب انداخت آبش خشک شد بعد آب ریختم توش

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂

🔴 چگونگی رفع #سرفه‌ی_خلطی ؟

۱. چکاندن ۲قطره روغن سیاهدانه هر یک ساعت زیر زبان.

۲. دود عنبرنسارا یا سیاهدانه و ‌…

۳. دمنوش آویشن هر یک‌ساعت نصف لیوان.

۴. نگه‌داشتن عسل داخل دهان هر چند ساعت یکبار.

عضویت در کانال

۱،دانه به روشب توکمی آب خیس کن تاصبح

صبح ژله مانند میشه دونه ها رو جدا کن بده بهش.

۲،پنیرک رو بجوشون تا آب غلیظ و لزجی به دست بیاد بده بخوره.

۳،لپه ،پیاز فراوون ،زدرچوبه بذار خوب بپزه برا خوشمزه تر شدن بهش رشته فرنگی هم اضافه کن  بده بهش

من دخترمو برم دکر گفت یه دونه شلغم رو رنده کن مثل چای دم کن مرتب بده بخوره با عسل

خیلی سریع خوب شد

گوش خرگوش یاهمون خرگوشک با گل محمدی دم کن بده بهش بخوره بادوبار خوردن خوبه خوب میشه امتحان شده اس

فقططططط شکر تیغال

دختر من یکسالشه چن روز پیش مریض شد خیلیییییی ناجور عفونت کرد سینش و سرفه های خلطی شدید یکی بهم گف شکر تیغال بخر بهش بده خریدم داذم پنج روز اصلااااا دیگ هیچ سرفه ای نمیکنه

جوری مریض بود ک ازشدت سرفه عوق میزد وبالا میورذ

من برا پسرم اینا رو دادم : دمنوشی مخلوط از اینا گل پنیرک + گل بابونه + کاکوتی + آویشن + چارتخمه با یه قاشق عسل می دی نوش جان کنه

.

سوپ بزار...ماش پلو برا سرماخوردگی عالیه.اش برنجی...اش جو...

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍
2706