2726
عنوان

کسی تعبیر این خوابمو میدونه؟

116 بازدید | 20 پست

تو گوگل و برنامه پیدا نکردم

من دخترم ۱۰ ماهشه سزارین شدم

دیشب خواب دیدم دارم دخترمو طبیعی بدنیا میارم ی زایمان خیلی سخت و دردناک بود 

بعد خواب دیدم ی گاو دارم دارم با دستم ساقه های کرفسو جدا می کنم میدم می خوره

😁😁😁😁

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دوباره بارداری

زبونتو گاز بگیررررررر😂😂😂😂😂👎👎👎👎👎👎👎👎👎

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
دخترت برات رزق گشا میشه انشاالله و این سختی زایمانت ینی دردو سختی زیاد دیدی تو زندگیت اما پایانش نز ...

انشالله همین طور باشه😍🤩

اولی یعنی از یه مشکل بزرگ فارغ میشی.دومی رو نمیدونم😁

مرسی همونم خوب بود😁❤

انشالله که خیره . خودت خوب تعبیر کن . به فال نیک بگیر . من هر خوابی میبینم یه جوری تعبیر میکنم ، همه کف میکنن . 

مثلا اگر خواب شمارو می دیدم.  می گفتم خب زایمان طبیعی یعنی پاک شدن از گناه . و کرفس دادن به گاو هم که شیرشو زیاد میکنه ، پس تعبیرش اینه که من شیرم زیاد میشه .     

انشالله که خیره . خودت خوب تعبیر کن . به فال نیک بگیر . من هر خوابی میبینم یه جوری تعبیر میکنم ، همه ...

دمت گرم 

یوزارسیف کی بودی تووووو

😂😂😂😂😂😂😂😂

اونکه دیدی زایمان کردی،شاید ناخودآگاه هنوز ترس زایمان تو ذهنت مونده،چیزی نیست طبیعی هست،گاهی بعد از زایمان از این خوابها میبینن .

و گاو،گاو کلا تو خواب بد نیست،خیلی خوبه،کلا خوابت خوبه.

گاز گرفتم ولی اگه حرف من نشد بعد بیا باز بگو زبونتو گاز بگیر 😂

خدا نکنه ک بشه😂😂

این سری آبروم میره

این دوتا هم شیره ب شیره شدن

😂😂😂😂

2706