2726

سلام دوستان گلم من در پروسه آی وی اف هستم دیروز با هیستروسکوپی دکتر سپتوم رحمم برداشتند، قرص اکویین 1.25 و قرص مدروکسی پروژسترون  5 بهم دادند واسه سه دوره که اینجوری که حساب کردم تا نیمه اسفند باید دارو مصرف کنم.  با ویتامین ایی و آسپرین به نظرتون این ماه برام انتقال ميدند یا باید دوره داروهام تموم بشه 

ممنون میشم هر کدوم شرایط من رو داشتید بهم جواب بدید 🌹🌷💐

رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ

ببخشید من ماه قبل سونو واژینال دادم دکتر گفت احتمال وجود یک سپتوم کوتاه.ولی نگفت برای بارداری مشکل ایجاد میشه.ایا این سپتوم مانع بارداری میشه

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
ببخشید من ماه قبل سونو واژینال دادم دکتر گفت احتمال وجود یک سپتوم کوتاه.ولی نگفت برای بارداری مشکل ا ...

سلام والا من شرایط شما رو نمیدونم خودم سال 93 سپتوم کامل داشتم شیراز پرفسور البرزی برام بسیار ماهرانه عمل کرد، بعد از اینکه مجوز بارداری بهم دادند دقیقا چند ماه بعدش طبیعی باردار شدم، که متاسفانه  باید سرکلاژ میشدم که متاسفانه دکتر زنانی که رفتم پیششون اینکار و نکرد و بچه ام از بین رفت 18 هفتگی .یمسال بعدش مجدد طبیعی باردار شدم که این سری پسرم تترالوژی حاد قلبی داشت و 32 هفته متولد و از بین رفت، الان در سیکل آی قرار گرفتم 

رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام والا من شرایط شما رو نمیدونم خودم سال 93 سپتوم کامل داشتم شیراز پرفسور البرزی برام بسیار ماهران ...

انشاالله دوباره باردار بشین و صاحب یه بچه ی سالم و ناز بشین

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2728
انشاالله دوباره باردار بشین و صاحب یه بچه ی سالم و ناز بشین

ممنونم  شما نی نی داری؟ 

ممنونم  شما نی نی داری؟

نه فعلا .