2737
2734
عنوان

هدیه مادر عروس شب عروسی دخترش

| مشاهده متن کامل بحث + 1918 بازدید | 78 پست

دیگه داشته داده دیگه چ ربطی ب مردم داره م دلشون بشکنه هر کی ب اندازه خودش خرج میکنه 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند کیلو☹☹☹☹😧اونوقت چرا آقادوماده خرج کنه کیف کنه همونو سرمایه میکردمیداددختره بدون سر وصدا تا منت ...

مگه هرکی ازدواج میکنه برا پوله؟ینی تو خونه باباهامون گشنگی میکشیدیم؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2738

منم خیلی دوست دارم تا دخترم ۳۰ سالش بشه کلی طلا براش بخرم وقتی ازدواج کرد بهش بدم البته نه جلو همه 

حتی به شوهرشم نمیخوام بگه  فقط یه پس انداز و یه پشت گرمی باشه براش

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

خانوادشون پسر ندارن من بیام زنش شم برا منم کیلو کیلو طلا بخرن؟ 😂(شوخی میکنما)

شانس من باشه فقط برا دخترشون رسم دارن به عروس پشکلم نمیدن 😂

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2706