2737
2734
عنوان

خانما زشته بگم پول اضافی بده؟!

294 بازدید | 19 پست

برای یه سفارشی رو انجام بددادم، قیمت رو پایین گفتم، چون بیکار بودم و پول لازم. اما خیلی وقت گیر بود. بنظر شما الان بگم اگه امکانش هست یه مقدار پول بیشتری بدین زشته؟ یا بگم خیلی وقت گرفت، با این مبلغ انجام نمیدن؟ چی بهتره؟ 

میدونم که دیگه قبول کردم، چند تا جمله خوب، پیشنهاد بدین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیه سفارشی رو انجام دادم، قیمت رو پایین گفتم، چون بیکار بودم و پول لازم. اما خیلی وقت گیر بود. بنظر شما الان بگم اگه امکانش هست یه مقدار پول بیشتری بدین زشته؟ یا بگم خیلی وقت گرفت، با این مبلغ انجام نمیدن؟ چی بهتره؟ 

میدونم که دیگه قبول کردم، چند تا جمله خوب، پیشنهاد بدین لطفا

2731

قرارداد كردي اولش بايد همه جوانبش رو ميسنجيدي

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

نباید بیشتر بگیری مشتری ناراحت میشه حتی امکان داره پولو بده راضی نباشه و کلا مشتری از بد حساب بودن شما میپره😊

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

دیگه خودت قیمت دادی اونم قبول کرده کار خوبی نیست...دیگه ب اون چه وفت گیر بده

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706