2726
عنوان

تهرانیا بیاین الل خصوص شرق تهران

170 بازدید | 17 پست

بچه ها یه کلینیک مخصوص تغذیه میشناسید توی تهران نو یا این دور و بر معرفی کیند؟؟یا یه دکتر تغذیه خوب

و یه مرکز فرهنگی هنری مثل خانه فرش (ب جز خانه فرش)💓💓

خیلییی کمکم میکنید واقعااا بازم پیش پیش ممنوک

منم امام حسینم دنبال دکتر تغذیه خوبم پیدا نکردم فامیلای شوهرم همه میرن دکتر کرمانی

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
منم امام حسینم دنبال دکتر تغذیه خوبم پیدا نکردم فامیلای شوهرم همه میرن دکتر کرمانی

دکتر کرمانی کجاست؟من از وقتی تو اینترنت درباره رژیم کم کالری شنیدم چشمم ترسیده همش میگم نکنه منم چاق تر شم تقریبا از مهر کالری مصرفی ایم 500 بوده بعضی روزا هم چیت میگرفتم ولی الان یه هفته ای هست که خوب وزن کم نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر کرمانی کجاست؟من از وقتی تو اینترنت درباره رژیم کم کالری شنیدم چشمم ترسیده همش میگم نکنه منم چاق ...

بدنت استپ کرده میگن اگه زیر 1000 کالری باشی وزن استپ میکنه ،ادرسشو بزنی نت میده سرچ کن دکتر کرمانی، من تازه زایمان کردم بچم شیر میدم 15 کیلو اضافه دارم تکون نمیخوره وزنم😭

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2728
بدنت استپ کرده میگن اگه زیر 1000 کالری باشی وزن استپ میکنه ،ادرسشو بزنی نت میده سرچ کن دکتر کرمانی، ...

میدونم ولی خب اصلا برام سخت نبود و اینکه بعضی روزا هم تا 1000 تا میخوردم حالا باید برم پیش دکتر ...چرا بابا برنج و روغنو حذف کن من خودم ویتامین ب کمپلکسم گرفتم چون رژیمم چیزای حیوونی زیاد نداشت خیلی خوب وزن کم کردم 

میدونم ولی خب اصلا برام سخت نبود و اینکه بعضی روزا هم تا 1000 تا میخوردم حالا باید برم پیش دکتر ...چ ...

میترسم اخه شیر نداشته باشم بچم گشنه بمونه برنجو با روغنو حذف کنم لاغر میشم؟

اخخخخ اره حواسم نبووود تو حتما برو پیش دکتر ..شرایط ات خاصه حتما باید رژیم اسون بگیری😍😍

دارم دق میکنم 😟

خدا نکنههه بابا به رژیم مثل یه چیز سخت نگاه نکن..لایف استایلتو تعغیر بده با رژیمتو هیلکتم عشق کن که ...

لایف استایل چیه خواهر😂

لایف استایل چیه خواهر😂

یعنی تعقیر سبک زندگی...فک نکن توی رژیمی ...سالم خواری کن از هزچیزی ام ک مضره کم بخور و بیشتر چیزای سالم بخور ب قول معروف اگاهانه غذا بخور نگو چون گشنمه خوردم ببین برای بدن ات هم مفیده وواینجوری برای  بدنت ارزش قائل میشی اعتماد ب نفست میره بالا در کنارش وزنم کم میکنی رژیم فقط کم کردن وزن نیس ک 

مثلا ببین الان هوس چیز شیرین کردی تا حدالامکان میوا شیرین بخور یا ادامس بگیر بخور یا حتی یه تیکه کیک بخور اینجوری کمتر غدا میخوری ب قول معروف قبل غدا خوردن ببین هوس چی کردی بعد اگاهانه همون چیزو بخور ...خیلی اسونه ..حتی اولش هم سخت نیست😍😍😍

2706